Specjalista ds. generowania leadów w Telegramie (nie zdalnie) w EMAAR YuA

18 września

17 wyświetleń

EMAAR YuA

EMAAR YuA

3
2 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Jesteśmy firma, która od ponad 4 lat z sukcesem działa w obszarze marketingu cyfrowego i generowania leadów. Współpracujemy z różnego rodzaju przedsiębiorstwami, świadcząc usługi B2B. Naszą specjalnością jest dostarczanie klientom leadów z platform takich jak Instagram, Telegram i inne. Głównym zadaniem jest przeniesienie niezbędnej liczby leadów zgodnie z wymaganiami Klienta.Oferujemy: < p>    • Elastyczny harmonogram dla studentów, szczególnie wygodny dla osób uczących się na odległość; • Komf

Jesteśmy firma, która od ponad 4 lat z sukcesem działa w obszarze marketingu cyfrowego i generowania leadów. Współpracujemy z różnego rodzaju przedsiębiorstwami, świadcząc usługi B2B. Naszą specjalnością jest dostarczanie klientom leadów z platform takich jak Instagram, Telegram i inne. Głównym zadaniem jest przeniesienie niezbędnej liczby leadów zgodnie z wymaganiami Klienta.

Oferujemy:

< p>    • Elastyczny harmonogram dla studentów, szczególnie wygodny dla osób uczących się na odległość;

• Komfortowe biuro w centrum Kijowa, praca wyłącznie w biurze;

    • Stała stawka 20 000 UAH oraz premia w wysokości 8 000 UAH za realizację planu (CRI);

• Szybki rozwój kariery;< /p>

    • Godziny pracy 5/2, od 10:00 do 18:00;

    • Wypłata wynagrodzenia do 10 dnia następnego miesiąca;

    • Płatny staż w pełnym wymiarze godzin; /p>

    • Szkolenie w trakcie stażu pod okiem doświadczonego specjalisty, który pomoże zaadaptować i zrozumieć specyfikę pracy;

    • Rozwój i doskonalenie zawodowe;

    • Kawa, herbata i słodycze na koszt firmy

Wymagania:

    • Pewny użytkownik komunikatorów, zwłaszcza Telegramu.

    • Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność prowadzenia korespondencji biznesowej.

    • Dbałość o szczegóły i umiejętność pracy z dużymi bazami danych.

    • Możliwość dostosowania się do wymagań klienta.

Jesteśmy gotowi zatrudnić studentów i kandydatów bez doświadczenia zawodowego.

Zadania:

    • Korespondencja z potencjalnymi klientami w Telegramie.

    • Praca z bazami danych dostarczonymi przez firmę.

    • Przygotowanie leadów do interakcji z partnerami.

    • Generowanie leadów zgodnie z wymaganiami klienta, bez sprzedaży i dalszego przetwarzania.

Praca nie jest w formacie zdalnym!

Jeśli jesteś zainteresowany wakatem lub masz pytanie, zostaw swoją opinię lub napisz na Telegramie

@victoriya_hr_admin

Kijów