Następna praca

Pracownik działu HR w Truckstop Backoffice

4 września

34 wyświetlenia

Truckstop Backoffice

0 recenzji
Brak doświadczenia
Zaporoże
Część etatu

Dział pracy z firmą personel "Work and Practice English" poszukuje pracownika do korespondencji z osobami poszukującymi pracy!Oferujemy:- 3500 UAH miesięcznie za 4 godziny dziennie– Godziny pracy: od pon. do pt. 16-20 lub 17-21 (do wyboru)- Płatności co 2 tygodnie na Twoją kartę- Doświadczenie nie jest wymagane!Zadania:< ol>Koresponduj z osobami poszukującymi pracy na wszystkich platformach< span style ="font-weight: 400; Font-style: normal; text-decoration: none">Opublikuj oferty pracy na platf
  • Dział pracy z firmą personel "Work and Practice English" poszukuje pracownika do korespondencji z osobami poszukującymi pracy!

Oferujemy:

- 3500 UAH miesięcznie za 4 godziny dziennie
– Godziny pracy: od pon. do pt. 16-20 lub 17-21 (do wyboru)
- Płatności co 2 tygodnie na Twoją kartę
- Doświadczenie nie jest wymagane!

Zadania:

< ol>
  • Koresponduj z osobami poszukującymi pracy na wszystkich platformach
  • < span style ="font-weight: 400; Font-style: normal; text-decoration: none">Opublikuj oferty pracy na platformach wyszukiwania ofert pracy
  • Wymagania:

    1. Dostępny komputer PC/laptop (cała praca wykonywana wyłącznie przy komputerze)
    2. Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (osoby poszukujące są anglojęzyczne)< /li>
    3. < span style="font-weight: 400; styl czcionki: normalny; text-decoration: none">Stabilny Internet

    Czekamy na Ciebie!

    Zaporoże
    Część etatu