Następna praca

Specjalista ds. obsługi klienta w Vbet Ukraine

4 September

34 wyświetlenia

Vbet Ukraine

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Jesteśmy Vbet Ukraina – bukmacherem i organizatorem gier hazardowych, oficjalnym przedstawicielem marki VBET, która działa na rynku ukraińskim od 2020 roku. VBET Ukraine jako pierwszy w kraju otrzymał wszystkie trzy licencje na gry hazardowe online od Komisji Regulacji Hazardu i Loterii Ukrainy. Jesteśmy pewni, że duszą naszego biznesu są klienci, dlatego poszukujemy naszego wymarzonego zespołu  Specjalista ds. obsługi klienta, który będzie częścią naszego zespołu i będzie zapewniał wsparcie i p

Jesteśmy Vbet Ukraina – bukmacherem i organizatorem gier hazardowych, oficjalnym przedstawicielem marki VBET, która działa na rynku ukraińskim od 2020 roku. VBET Ukraine jako pierwszy w kraju otrzymał wszystkie trzy licencje na gry hazardowe online od Komisji Regulacji Hazardu i Loterii Ukrainy.

Jesteśmy pewni, że duszą naszego biznesu są klienci, dlatego poszukujemy naszego wymarzonego zespołu  Specjalista ds. obsługi klienta, który będzie częścią naszego zespołu i będzie zapewniał wsparcie i pomoc naszym klientom.

; Kim on jest, naszym przyszłym współpracownikiem:

  • Doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem w dowolnej dziedzinie (doświadczenie w zakładach bukmacherskich będzie dodatkowym atutem);
  • Posługuje się językiem ukraińskim na wysokim poziomie, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Senior od 21. roku życia (jest to przewidziane w przepisach dotyczących branży hazardowej);
  • Inteligentny, aktywny i zawsze gotowy do pomocy klientowi;
  • Towarzyski i otwarty;
  • Zorganizowany i posiadający dobre umiejętności zarządzania czasem.
  • Twoje codzienne zadania będą następujące:

    • Zapewnij klientom wsparcie techniczne i informacyjne w rozwiązywaniu różnych problemów;
    • Zapewnij doskonałego klienta obsługa przez telefon, e-mail lub czat online;
    • Pomóż odwiedzającym witrynę w weryfikacji na platformie;
    • Interakcja z innymi działami firmy.

    Od naszej strony otrzymasz:

    Szkolenie: jesteśmy gotowi wszystkiego nauczyć naszych pracowników, więc jeśli istnieje chęć rozwoju w zakresie wsparcia, ale nie ma doświadczenia w hazardzie /betting — wszystko opowiemy i pokażemy;

    Zatrudnienie i harmonogram: oficjalne zatrudnienie i przejrzyste wynagrodzenie, firma płaci za Ciebie wszystkie podatki 00);

    Pracujemy w formacie hybrydowym, ale bądź przygotowany na zmiany w biurze;

    Vurlop i zwolnienie lekarskie: dlpodczas Twojego urlopu firma zapewnia na koszt firmy 24 dni kalendarzowe urlopu oraz opłaca zwolnienie lekarskie;

    Wsparcie: dbamy o zdrowie naszych pracowników, dlatego zapewniamy: ubezpieczenie zdrowotne po 3 miesiącach pracy, nielimitowaną pomoc psychologiczną dla pracowników oraz pełną powojenną adaptację dla żołnierzy i ich rodzin ;

    Koledzy: ludzie wokół Ciebie określają poziom Twojego życie. Dzięki wysokiej jakości etapom rozmowy kwalifikacyjnej wybieramy najlepszych z najlepszych. Będziesz pracować z prawdziwymi profesjonalistami w swojej dziedzinie;

    Rozwój w firmie:< /strong > ważne jest dla nas, aby pracownicy rozwijali się w firmie i mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności i osiągnięć. A my ze swojej strony jesteśmy gotowi dać Ci możliwość wykazania się i zainwestować w Ciebie nasze doświadczenie i wiedzę;

    Trochę o biurze i atmosferze: czeka na Ciebie wygodne biuro niedaleko Kontraktowej Ploshchy ze świeżymi owocami, biblioteka, w której możesz zabrać ze sobą dowolną książkę. A my z kolei chętnie przyjmiemy Twoje życzenia książkowe. A także PlayStation i piłkarzyki - nigdy nie jest smutno :)

    A także:< /strong> pomagamy naszemu krajowi i wierzymy, że wkrótce zwyciężymy!

    Jeśli nadal jesteś zainteresowany czytaniem i chciałbyś aby dołączyć do naszego zespołu i stać się częścią świetnego zespołu - nie czekaj. Wyślij nam swoje CV i krótki list motywacyjny, poznajmy się osobiście :)

    Będziemy szczęśliwi, widząc Cię w naszym zespole!

Kijów