Kierownik działu pozyskiwania użytkowników (performance marketing) w Corytech

Opublikowano ponad 30 dni temu

50 wyświetleń

Corytech

Corytech

0 recenzji
Więcej niż 3 lata
Kijów
Advanced
Praca zdalna

Opis stanowiska: Menedżer odpowiedzialny za budowanie i prowadzenie zespołu pozyskiwania ruchu, zarządzanie kontami reklamowymi oraz prowadzenie kampanii w aplikacjach mobilnych ( App Store i Google Play). Kluczowym zadaniem jest efektywne pozyskiwanie ruchu w kampaniach reklamowych w celu osiągnięcia założonych KPI. Zadania:Kontrola i odpowiadać za osiąganie przez zespół kluczowych wskaźników (CPA, ROI i inne).Rozwój kluczowych kanałów pozyskiwania ruchu (Meta, Google, TikTok, Unity itp.). Plan

Opis stanowiska: Menedżer odpowiedzialny za budowanie i prowadzenie zespołu pozyskiwania ruchu, zarządzanie kontami reklamowymi oraz prowadzenie kampanii w aplikacjach mobilnych ( App Store i Google Play). Kluczowym zadaniem jest efektywne pozyskiwanie ruchu w kampaniach reklamowych w celu osiągnięcia założonych KPI.

Zadania:

  • Kontrola i odpowiadać za osiąganie przez zespół kluczowych wskaźników (CPA, ROI i inne).
  • Rozwój kluczowych kanałów pozyskiwania ruchu (Meta, Google, TikTok, Unity itp.).
  • Planuj, konfiguruj i uruchamiaj nowe kampanie w głównych kanałach pozyskiwania ruchu.
  • Pomoc w zatrudnianiu, szkoleniu, zarządzaniu i rozwoju zespołu (marketing efektywnościowy, menedżerowie kreatywni i zespół produkcyjny).
  • Generuj hipotezy, aby poprawić efektywność pozyskiwania i skalowania nowych użytkowników.

Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie w UA (obowiązkowe) co najmniej 3 lata na podobnym stanowisku, w tym 1 rok na stanowisku kierowniczym.
  • Świetna znajomość języka angielskiego (obowiązkowe), co najmniej średniozaawansowany wyższy.
  • Wcześniejsze doświadczenie z aplikacjami mobilnymi (obowiązkowe).
  • Umiejętność zarządzania budżetem, tworzenia prognoz i osiągania docelowych wskaźników w zakresie miesięcznych wydatków, CPA, LTV i ROI we wszystkich obszarach marketingowych.
  • Analityczny sposób myślenia.

Preferowane doświadczenie:

  • Pozyskiwanie ruchu na całym świecie, sześciocyfrowe budżety i powyżej.
  • Głębokie praktyczne doświadczenie w pozyskiwaniu użytkowników za pośrednictwem Google, TikTok, Meta.
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu ruchu dla gier mobilnych.
< p>Co oferujemy:

  • Płatny urlop trwający 24 dni kalendarzowe.
  • Płatny urlop chorobowy.
  • 50% rekompensata kosztów szkoleń zawodowych.
  • Wygodne i nowoczesne biuro.
  • Przyjazny zespół.

Kijów
Advanced