Menedżer ds. Rozwoju Biznesu/Menedżer Sprzedaży w Profit Whales

Opublikowano ponad 30 dni temu

62 wyświetlenia

Profit Whales

0 recenzji
Więcej niż 3 lata
Kijów
Intermediate

Witaj, przyszły wielorybie! Jesteśmy agencją marketingową — Profit Whales, który pomaga markom rozwijać swój biznes i skalować go na Amazon. Nasz zespół składa się z ludzi, którzy pasjonują się swoją pracą i zawsze są gotowi oferować nietradycyjne rozwiązania. Nasza firma rozwija się, pozyskujemy coraz więcej nowych klientów, a nasi pracownicy mają możliwość aby stale rozwijać swoje umiejętności i rozwijać się jako profesjonaliści, zwiększając swoje dochody! Nasze główne wartości to otwartość w

Witaj, przyszły wielorybie!

Jesteśmy agencją marketingową — Profit Whales, który pomaga markom rozwijać swój biznes i skalować go na Amazon.

Nasz zespół składa się z ludzi, którzy pasjonują się swoją pracą i zawsze są gotowi oferować nietradycyjne rozwiązania.

Nasza firma rozwija się, pozyskujemy coraz więcej nowych klientów, a nasi pracownicy mają możliwość aby stale rozwijać swoje umiejętności i rozwijać się jako profesjonaliści, zwiększając swoje dochody!

Nasze główne wartości to otwartość w zespole, ciągłe dokształcanie się i nie bycie boisz się proponować i wdrażać nowe pomysły.

Obecnie poszukujemy utalentowanego Menedżera ds. Rozwoju Biznesu, który dołączy do naszego zespołu.

Jeśli dążysz do osiągania świetnych wyników, lubisz wyzwania i chcesz się rozwijać, chętnie spotkamy się z Tobą w naszym zespole.

Co oferujemy:

- Elastyczne godziny pracy – to Ty decydujesz, kiedy rozpocząć dzień pracy. Po prostu nie przegap regularnych spotkań zespołu i klientów.

- Przestrzeń do rozwoju zawodowego i osobistego - Przestrzeń do rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego. Niezależnie od Twoich marzeń i aspiracji, mamy Cię. Posiadamy własny portal szkoleniowy, który stale aktualizujemy.

- Polityka urlopowa uwzględniająca potrzeby życiowe - 20 dni urlopu, 5 płatnych dni chorobowych bez zwolnienia lekarskiego wymagane, dodatkowe dni wolne, jeśli w życiu danej osoby mają miejsce różne zdarzenia.

- Zespoły, z których jesteśmy dumni - budujemy uczciwe, przejrzyste i rzetelne relacje w zespołach. Każdy może usprawniać procesy i wdrażać swoje pomysły.

- Przyjazne środowisko- poczuj siłę dzięki przyjaznemu zespołowi, polityce otwartych drzwi, nieformalnej atmosferze w firmie i regularnemu budowaniu zespołu wydarzenia.

- Możliwości - cenimy naszych specjalistów i zawsze znajdujemy dla nich najlepsze opcje. Duże możliwości wdrażania własnych pomysłów i wpływania na produkty.

- Brak biurokracji - szybkie rozwiązywanie problemów, przestrzeń na realizację inicjatyw i pomysłów.

- Praca w pełni zdalna.

- Korzyści dla pracowników.

- Możliwość realizacji najodważniejszych strategii.

Czego oczekujemy:

- Ponad 2 lata doświadczenia w handlu elektronicznym / marketingu cyfrowym / sprzedaży.

- Język angielski na poziomie średniozaawansowanym – ponieważ dla większości naszych klientów, jest to ich język ojczysty i będziesz musiał z nimi wykonywać połączenia.

- Znajomość generowania leadów (e-mail, Facebook, Instagram, LinkedIn, Telegram itp.).

- Praktyczne doświadczenie w stosowaniu spersonalizowanych metod pozyskiwania klientów, takich jak zimne e-maile i przeszukiwanie różnych mediów społecznościowych (LinkedIn itp.).

- Dobre zrozumienie kanałów i strategii wychodzących.

- Umiejętność wyszukiwania, analizowania i porządkowania informacji.

- Umiejętność dogłębnego zrozumienia profilu klienta, rozmawiania z nim o jego potrzebach lub pomocy w ich zrozumieniu oraz budowania długotrwałych relacjibiodra.

- Towarzyskość i jeszcze raz towarzyskość - wszyscy rozumiemy, że bez niej trudno będzie sprzedawać :)

- Umiejętności analityczne.

- Myślenie strategiczne, bycie proaktywnym i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.

- Koncentrując się wyłącznie na wynikach, oferujemy stawkę minimalną, posiadamy rozbudowane i nieograniczone bonusy dla klientów, ponieważ aktywnie się rozwijamy.

- Doświadczenie z platformą Amazon będzie dodatkowym atutem.

Zadania:

- Poszukiwanie i zamykanie klientów poprzez kontakt na zimno/ciepło.

- Komunikuj się i wzmacniaj relacje z klientami.

- Przeprowadzaj i przedstawiaj audyty kont klientów i produktów.

- Opracuj i wdrażaj spersonalizowane strategie sprzedaży i działania prowadzące do osiągnięcia celów.

- Negocjuj warunki płatności i zawieraj umowy.

- Analizuj działania konkurencji i identyfikuj możliwości rozwoju biznesu.

- Weź udział w generowaniu leadów (testowanie nowych kanałów wyszukiwania klientów).

- Pracuj z kartami leadów (potencjalnymi klientami) w CRM.

- Przygotowuj propozycje dla klientów i prowadź negocjacje.

- Przygotowywanie i wysyłanie dokumentów dla klientów (NDA, MSA).

- Interakcja z zespołem w ramach projektów.

- Przyczynianie się do wewnętrznego dzielenia się wiedzą i doskonalenia procesów.< /p>

- Wykorzystaj narzędzia do automatyzacji poczty e-mail i LinkedIn, aby zwiększyć efektywność sprzedaży.

Kijów