Szef sektora innowacji w zakresie zrównoważonego finansowania w Red Cross Ukraine

18 września

30 wyświetleń

Red Cross Ukraine

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Stowarzyszenie Czerwonego Krzyża Ukrainy (Stowarzyszenie Czerwonego Krzyża Ukrainy) ogłasza konkurs na stanowisko szefa sektora innowacji w zakresie zrównoważonego finansowaniaCzerwony Krzyżowe Towarzystwo Ukrainy to największa organizacja humanitarna Ukrainy, która jako jedna z pierwszych reaguje na wszystkie sytuacje nadzwyczajne w kraju i zapewnia pomoc najbardziej potrzebującym. Czujesz, że możesz uczynić świat lepszym miejscem? Dołącz do Czerwonego Krzyża Ukrainy:Możliwość czynienia dobra:

Stowarzyszenie Czerwonego Krzyża Ukrainy (Stowarzyszenie Czerwonego Krzyża Ukrainy) ogłasza konkurs na stanowisko szefa sektora innowacji w zakresie zrównoważonego finansowania

Czerwony Krzyżowe Towarzystwo Ukrainy to największa organizacja humanitarna Ukrainy, która jako jedna z pierwszych reaguje na wszystkie sytuacje nadzwyczajne w kraju i zapewnia pomoc najbardziej potrzebującym.

Czujesz, że możesz uczynić świat lepszym miejscem? Dołącz do Czerwonego Krzyża Ukrainy:

  • Możliwość czynienia dobra: Pomóż potrzebującym i poczuj inspirację dzięki wkładowi
  • Nowa wiedza i umiejętności: Weź udział w ciekawych szkoleniach, zostań wolontariuszem lub pracownikiem i zdobądź doświadczenie, które przyda się w życiu.
  • Przyjaciele i osoby o podobnych poglądach: dołącz do zespołu troskliwych ludzi, którzy zawsze są gotowi do pomocy.
  • Duma ze swoich czynów: Dołącz i poczuj dumę, że jesteś bohaterem!
wdrażanie i zarządzanie innowacyjnymi rozwiązaniami finansowymi, które przyczynią się do zrównoważonego rozwoju gospodarczego. Głównym celem tego stanowiska jest tworzenie i wspieranie mechanizmów finansowych przyczyniających się do wzrostu społeczno-gospodarczego.

ZADANIA:

Rozwój innowacyjnych produktów finansowych

  • Rozwój nowych instrumentów finansowych i produkty, które przyczynią się do zrównoważonego rozwoju.
  • Analiza rynku w celu określenia możliwości wdrożenia innowacyjnych rozwiązań finansowych.
  • Współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w celu opracowania i testowania nowych produktów.
  • li>
  • Opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych produktów finansowych

Wzarządzaniu programami zrównoważonego finansowania

  • Zarządzanie programami i projektami mającymi na celu wsparcie zrównoważonego finansowania.
  • Monitorowanie i ocena efektywności programów w celu zapewnienia osiągnięcia celów i oddziaływania.
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii finansowania dla zrównoważone projekty.
  • Aanalityka i badania

    • Prowadzenie badań i analiz trendów w branży z zakresu zrównoważonego finansowania.
    • Przygotowywanie raportów i rekomendacji dla kadry zarządzającej w oparciu o dane analityczne.
    • Badanie najlepszych praktyk światowych i ich adaptacja do warunków lokalnych.

    Cpartnerstwo i partnerstwo

    • Nawiązywanie i utrzymywanie partnerstw z kluczowymi interesariuszami, w tym instytucjami finansowymi, agencjami rządowymi, organizacjami pozarządowymi i sektor prywatny.
    • Organizowanie wspólnych inicjatyw i projektów z partnerami w celu promowania zrównoważonego finansowania.
    • Udział w międzynarodowych i krajowych forach, konferencjach i seminariach.

    Podnoszenie świadomości i szkolenia

    • Opracowanie i wdrażanie programów i seminariów edukacyjnych w celu zwiększenia świadomości na temat możliwości zrównoważonego finansowania.
    • Przygotowanie materiałów informacyjnych i środki na wsparciei inicjatywy edukacyjne.
    • Występy na wydarzeniach mających na celu podnoszenie świadomości na temat znaczenia zrównoważonego finansowania.

    WYMAGANIA KANDYDATA

    • Ukończone wykształcenie wyższe (magister) w zakresie finansów, ekonomii, zarządzania lub administracji biznesowej, przedsiębiorczości lub dziedziny pokrewnej.
    • A minimum 5 lat doświadczenia w dziedzinie finansów, w szczególności w sektorze finansów zrównoważonych lub pokrewnym.
    • Doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu produktów finansowych i innowacji.
    • Dogłębne zrozumienie zasad zrównoważonego rozwoju i CSR.
    • Doskonała komunikacja, umiejętności zarządzania projektami i umiejętności analityczne.
    • biegłość w zakresie narzędzi i oprogramowania do zarządzania projektami.
    • Doskonała znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, w szczególności MS Word i MS Excel. Doświadczenie z Kobo Toolbox lub alternatywnymi aplikacjami.
    • Zrozumienie, znajomość i zastosowanie zasad Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca w ich działalności zawodowej.
    • Zrozumienie kontekstu humanitarnego i potrzeb społecznych na Ukrainie.
    • Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole.
    • Umiejętność zachowania spokoju i profesjonalizmu podczas pracy pod presję, aby osiągnąć rezultaty.
    • Doskonała znajomość języka państwowego (ukraińskiego) oraz dobre umiejętności komunikacji w języku angielskim w mowie i piśmie (co najmniej średniozaawansowane), ponieważ stanowisko wymaga ścisłej współpracy z partnerami międzynarodowymi, darczyńcami i szerokie grono interesariuszy.< /li>

    Ukraińskie Towarzystwo Czerwonego Krzyża oferuje:

    • Ciekawą, różnorodną i wielozadaniową pracę;
    • Zatrudnienie zgodnie z Kodeksem Pracy;
    • Terminowa wypłata wynagrodzeń;
    • Przyjazny i zgrany zespół ludzi o podobnych poglądach;
    • Udział w szkoleniach i seminariach na Ukrainie i za granicą.
    • Unikalne doświadczenie pracy w największej organizacji publicznej Ukrainy

    Naszym celem jest stworzenie w TCHHU bezpiecznego i włączającego środowiska, które zapewni wszystkim pracownikom, wolontariuszom niezależnie od wiek, płeć i płeć, pochodzenie etniczne, religia, niepełnosprawność, orientacja seksualna równy dostęp do szans, ochrona godności i równe prawa.

    Jesteśmy pracodawcą zapewniającym równe szanse wszystkim pracownikom, w tym osobom niepełnosprawnym.

    W naszych praktykach selekcji i zatrudnienia nie stosujemy dyskryminacji ze względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, pochodzenie narodowe, przynależność polityczną, orientację seksualną, tożsamość płciową, stan cywilny, niepełnosprawność, informacje genetyczne, wiek .

    Wykorzystywanie i molestowanie seksualne jest zabronione we wszelkich formach. Organizacja realizuje politykę przeciwdziałania molestowaniu, wykorzystywaniu seksualnemu i molestowaniu, w tym w miejscu pracy.

    , na eventy i konferencje według potrzeb

    Okres próbny – 3 miesiące.

    Prosimy o przesłanie CV ze wskazaniemżądany poziom wynagrodzenia wraz z oznaczeniem stanowiska na adres: [email protected]

    Ze względu na dużą liczbę zapytań kontaktujemy się z kandydatami, którzy w pełni odpowiadają wymaganiom stawianym na naborze.

Kijów