Następna praca

Kierownik działu elektroniki w Consult Business Partner

5 вересня

34 wyświetlenia

Consult Business Partner

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Firma działająca w branży produkcyjnej poszukuje do swojego zespołu doświadczonego kierownika działu elektroniki, który jest w stanie poprowadzić zespół programistów i inżynierów odpowiedzialnych za tworzenie, wdrażanie i doskonalenie systemów i produktów elektronicznych. Rozważamy kandydatów wyłącznie z branż - inżynieria mechaniczna, lotnictwo, wojskowośćGłówne obowiązki:- Prace rozwojowe i wdrożenia strategii rozwoju dywizji elektroniki. - Projektowanie, rozwój, testowanie, uruchamianie, debu

Firma działająca w branży produkcyjnej poszukuje do swojego zespołu doświadczonego kierownika działu elektroniki, który jest w stanie poprowadzić zespół programistów i inżynierów odpowiedzialnych za tworzenie, wdrażanie i doskonalenie systemów i produktów elektronicznych.

Rozważamy kandydatów wyłącznie z branż - inżynieria mechaniczna, lotnictwo, wojskowość

Główne obowiązki:

- Prace rozwojowe i wdrożenia strategii rozwoju dywizji elektroniki.

- Projektowanie, rozwój, testowanie, uruchamianie, debugowanie oprogramowania elektronicznego.

- Nadzór nad dokumentacją techniczną działu.

- Zarządzanie pełnym cyklem rozwoju produktów elektronicznych: od koncepcji po wdrożenie do produkcji.

- Zarządzanie zespołem inżynierów i programistów, przydzielanie zadań i kontrola wykonania .

- Ocena technicznej wykonalności wdrożenia nowych projektów i rozwiązań.

- Zapewnienie, że rozwój spełnia wymagania klientów, standardy regulacyjne i jakość.

- Koordynacja współpracy interdyscyplinarnej z innymi działami (programowanie, mechanika, produkcja

produktów firmy.

- Prowadzenie negocjacji z partnerami i dostawcami komponentów, sprzętu.

<). strong>Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, elektrotechnika, inżynieria lub specjalność pokrewna).

- 5 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych w zakresie rozwoju i produkcji elektroniki.

- Dogłębna znajomość zasad inżynierii elektronicznej, projektowania procesów i metod technologicznych.

- Doświadczenie w pomyślnym uruchomieniu seryjnej produkcji elementów lub układów elektronicznych.

- Umiejętność pracy z dokumentacją projektową, standaryzacją i certyfikacją.

- Cechy przywódcze, doświadczenie w zarządzaniu zespołem i umiejętności organizacyjne.

- Wysoki poziom odpowiedzialności i umiejętność podejmowania strategicznych decyzji.

- Znajomość języka angielskiego na poziomie Upper Intermediate lub wyższym.

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy.

- Możliwość zarządzania dużymi projektami i rozwojem kariery.

- Pracę w zespole profesjonalistów nastawionych na innowacje.

- Pakiet socjalny: ubezpieczenie zdrowotne, wynagrodzenie urlopowe, udział w imprezach firmowych.

- Dostęp do najnowszych technologii i nowoczesnego sprzętu.

Kijów