Następna praca

Szef oprogramowania (IT) w Consult Business Partner

5 września

30 wyświetleń

Consult Business Partner

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Firma działająca w obszarze produkcyjnym poszukuje do swojego zespołu doświadczonego szefa działu oprogramowania, który będzie w stanie poprowadzić zespół programistów i specjalistów z zakresu IT.< p>Rozważamy kandydatów wyłącznie z dziedzin inżynierii mechanicznej, lotniczej, wojskowejGłówne obowiązki:- Zarządzanie działalnością działu rozwoju oprogramowania, obejmujące planowanie, organizację i kontrolę procesów pracy - Opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju oprogramowania z uwzględnieniem

Firma działająca w obszarze produkcyjnym poszukuje do swojego zespołu doświadczonego szefa działu oprogramowania, który będzie w stanie poprowadzić zespół programistów i specjalistów z zakresu IT.

< p>Rozważamy kandydatów wyłącznie z dziedzin inżynierii mechanicznej, lotniczej, wojskowej

Główne obowiązki:

- Zarządzanie działalnością działu rozwoju oprogramowania, obejmujące planowanie, organizację i kontrolę procesów pracy - Opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju oprogramowania z uwzględnieniem potrzeb biznesowych.

- Wpływ kierunku IT na przebieg działalności całej firmy. Zarządzanie pracownikami działu.

- Sterowanie procesami IT - kierunek.

- Tworzenie pomysłów i wdrażanie innowacji.

- Zapewnienie terminowego rozwoju, testowania i wdrażania nowych produktów i rozwiązań.

- Definiowanie wymagań technicznych i koordynacja pracy zespołu programistów, testerów i analityków.

- Zarządzanie budżetem działu i optymalizacja kosztów rozwoju i wdrażania rozwiązań IT.

- Kontrola zgodności ze standardami jakości i bezpieczeństwa oprogramowania.

- Interakcja z innymi działami w celu koordynacji wymagań biznesowych i rozwiązań IT.

- Zarządzanie procesem wyboru i wdrażania nowych technologii i podejść w rozwoju.

- Zarządzanie procesami Agile/Scrum dla skutecznej realizacji projektów.

- Wsparcie i rozwój rozwoju zawodowego członków zespołu.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe w zakresie technologii informatycznych, informatyki lub specjalności pokrewnych.

- 5 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych w tworzeniu oprogramowania.

- Dogłębne zrozumienie procesów wytwarzania oprogramowania, od analizy wymagań po wsparcie finalnych rozwiązań.

- Doświadczenie w pracy z nowoczesnymi technologiami i językami programowania (np. Java, Python, C#, JavaScript, itp.).

- Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami z wykorzystaniem metodologii Agile/Scrum.

- Umiejętność organizowania i koordynowania pracy zespołu, rozwiązywania problemów technicznych i organizacyjnych.

- Wysokie cechy przywódcze, umiejętność planowania strategicznego i podejmowania decyzji.

- Znajomość języka angielskiego na poziomie Upper Intermediate lub wyższym.

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy uzależniony od wyników pracy.

- Możliwość udziału w programach firmowych projekty strategiczne i wpływają na rozwój produktów.

- Komfortowe środowisko pracy i elastyczny grafik pracy.

p>- Możliwość rozwoju zawodowego i dostęp do programów edukacyjnych.

- Pakiet socjalny: ubezpieczenie zdrowotne, wynagrodzenie urlopowe, imprezy firmowe.

Kijów