Następna praca

Projektant graficzny (marketing cyfrowy) w Villa Del Re

16 września

46 wyświetleń

Villa Del Re

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Dołącz do naszego zespołu. Zapraszamy Projektanta Grafiki do współpracy z działami marketingu cyfrowego i tworzenia stron internetowych. Twoja praca będzie miała na celu stworzenie rozwiązań graficznych, które zainteresują i przyciągną uwagę naszych docelowych odbiorców, zwiększą świadomość marki i wzmocnią naszą obecność w Internecie.Do Twoich obowiązków należeć będzie współpraca z zespołem ds. digital-marketing i innych interesariuszy w celu wdrożenia kreatywnych koncepcji, które odpowiadają s

Dołącz do naszego zespołu. Zapraszamy Projektanta Grafiki do współpracy z działami marketingu cyfrowego i tworzenia stron internetowych. Twoja praca będzie miała na celu stworzenie rozwiązań graficznych, które zainteresują i przyciągną uwagę naszych docelowych odbiorców, zwiększą świadomość marki i wzmocnią naszą obecność w Internecie.

Do Twoich obowiązków należeć będzie współpraca z zespołem ds. digital-marketing i innych interesariuszy w celu wdrożenia kreatywnych koncepcji, które odpowiadają strategii rozwoju marki i celom firmy. Twój wkład będzie ważny dla sukcesu i pozycjonowania naszej marki w środowisku internetowym. Wspólnie uda nam się stworzyć efektowny projekt, który skutecznie zakomunikuje wartości Villa Del Re i zaspokoi potrzeby naszych klientów.

OBOWIĄZKI:

  • Współpraca z działem marketingu cyfrowego w celu wsparcia projektu strony internetowej Villa Del Re i dostarczenia materiałów marketingowych z zakresu treści wizualnych, w tym niestandardowych stron internetowych, blogów i zasobów mediów społecznościowych.
  • Rozwój i wykonanie projektów graficznych materiałów marketingowych, w tym banerów, logo, ilustracji i innych elementów wizualnych.
  • Tworzenie szablonów do publikacji w sieciach społecznościowych, blogu, e-mailu i innych kanałach;
  • Aktualizacja wyglądu stron internetowych, zapewnienie ich atrakcyjności i funkcjonalności na wszystkich urządzeniach - mobilnych, tabletach i komputerach stacjonarnych, w celu wygodnej interakcji użytkownika na wszystkich trzech ekranach.
  • Inne rodzaje prac w zależności od potrzeb, takie jak prezentacje, oznakowania i układy druku.
  • Zapewnianie zgodności projektu w stylu Villa Del Re i tożsamości marki.
  • Bierz udział w procesie konceptualizacji i opracowywania nowych pomysłów w celu poprawy wizualnej prezentacji produktów i usług.
  • Współpracuj z zespołem marketingowym i innymi interesariuszami w celu zdefiniowania wymagań i celów projektu.

WYMAGANIA:

    < li>Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze e-commerce lub marketingu cyfrowego.

li>

  • Wysoka wiedza z zakresu projektowania graficznego oraz pracy z programami Adobe Photoshop, Illustrator i inne odpowiednie narzędzia.
  • Doświadczenie w projektowaniu banerów na strony internetowe, media społecznościowe i platformy reklamowe.
  • Zainteresowanie modą i głębokie zrozumienie marek z segmentu premium i luksusowego.
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i umiejętność innowacyjnego myślenia.
  • Umiejętność pracy z pilnymi zadaniami i doskonałe zarządzanie czasem
  • Znajomość zasad UI /Pożądane projektowanie UX i doświadczenie z Figmą.
  • Zrozumienie zasad kompozycji, koloru i typografii.
  • Wiedza i doświadczenie w tworzeniu i użytkowaniu systemu projektowania.
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.
  • WARUNKI:

    • Możliwość realizacji własnych pomysłów i potencjał.
    • Biuro w centrum Kijowa obok metra.
    • Harmonogram pracy 5/2 od 10:00 do 19:00.
    • Praca w stabilnej firmie.
    • Praca w w pełni wyposażonym studiu fotograficznym.

    Oferujemy Ci ekscytującą możliwość rozwoju w obszarze projektowania graficznego oraz UI/UX, współpracę z globalnymi markamioraz segmenty premium i luksusowy. Twoja praca w znaczący sposób przyczyni się do wizualnej reprezentacji marki Villa Del Re i przyczyni się do sukcesu na rynku e-commerce.

    Jeśli masz chęć tworzenia estetycznych i skutecznych rozwiązań graficznych o stawiamy na doświadczenie użytkownika, prosimy o przesyłanie CV i portfolio na adres e-mail [odpowiedz]. Miło nam powitać w naszym zespole utalentowanych profesjonalistów ze znajomością mody!

    Kijów
    Pełny etat