Następna praca

Środkowy projektant marketingu AUTO.RIA w RIA.com

16 września

48 wyświetleń

RIA.com

RIA.com

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Zespół projektowy marek AUTO.RIA, DIM.RIA, AGRO.RIA i RIA.com potrzebuje wsparcia kreatywny i doświadczony Marketing Projektant Masz możliwość wniesienia własnej wizji i znaczenia do każdego TK, nie bój się dzielić pomysłami i znajdować ciekawe rozwiązania. Mamy ciekawe zadania i możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń kosztem firmy. Twoje zadania:—pełny pakiet prac projektanta marketingu:opracowywanie infografik, prezentacji, banerów, wizualizacji dla SMM, opracowywanie identyfikacji nowych pro

Zespół projektowy marek AUTO.RIA, DIM.RIA, AGRO.RIA i RIA.com potrzebuje wsparcia kreatywny i doświadczony Marketing Projektant

Masz możliwość wniesienia własnej wizji i znaczenia do każdego TK, nie bój się dzielić pomysłami i znajdować ciekawe rozwiązania. Mamy ciekawe zadania i możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń kosztem firmy.

Twoje zadania:
pełny pakiet prac projektanta marketingu:opracowywanie infografik, prezentacji, banerów, wizualizacji dla SMM, opracowywanie identyfikacji nowych produktów, wydarzeń firmowych i rocznych eventy brandowe, opracowywanie projektów materiałów promocyjnych dla NC, materiałów poligraficznych, opakowań i innych zadań kreatywnych;
— zgodność z wymaganiami marki przy opracowywaniu kreacji;
— praca w zespole z projektantem zarządzającym, wspieranie komunikacji z zespołem;
—odpowiedzialne dotrzymywanie terminów pracy.

Odpowiadasz nam, jeśli:
< span style="font-weight: 400">— 3-letni staż pracy na stanowisku Projektanta Grafiki;

— obecność wysokiej jakości portfolio i gotowość, w razie potrzeby, do zdania zadania testowego;
< span style="font-weight: 400">— biegle posługujesz się Photoshopem, Illustratorem, Figmą;

— posiadasz ważne umiejętności projektowe: kreatywność, znajomość podstaw projektowania graficznego (kompozycja, typografia, kolorystyka);
— zwracasz uwagę na szczegóły i chcesz stworzyć fajny projekt do rozwiązywania zadań biznesowych;
— jesteś chętny do nauki i dostosowania się do rytmu pracy zespołu;
— potrafisz konstruktywnie uzasadnij swój projekt.

To będzie plus:
— doświadczenie w pracy w zespole;
— praca z animacjami w After Effects lub podstawowym animacja w programie Adobe Photoshop;
— umiejętność tworzenia ilustracji 3D lub cyfrowej;
— doświadczenie w pracy w branży spożywczej firma .

Jak pracujemy w RIA. com :
— przede wszystkim zaufanie do zespołu: brak mikrozarządzania i śledzenia czasu; < br style="font-weight: 400"/>— pracujemy w zespołach cross-funkcjonalnych, dzięki czemu każdy ma wpływ na technologię i produkt bez nadmiernej biurokracji;
— otwarcie oferujemy jedynie ulepszenia i przydatne funkcje, które można zmierzyć;
— otwarcie dzielimy się opiniami;
— wspieramy eksperymenty ze stosem, jeśli ta czy inna technologia jest optymalna dla naszych zadań;
— doceniamy każdego specjalistę, dlatego pracujemy bez sztywnych terminów i nadgodzin;
— przeprowadzamy przegląd wyników co sześć miesięcy;< br style="font-weight: 400"/>— przydzielimy Ci mentora, który pomoże Ci się zaadaptować, zdobyć poznać zespół, dowiedzieć się więcej o produkcie, procesach, planach zespołu, odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Każdy mieszkaniec Riakom otrzymuje:
— indywidualne podejście do rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
— biblioteka firmowa, w której możesz zamówić niezbędna literatura fachowa;
— niezbędny sprzęt od pierwszego dnia pracy;
— 8-godzinny dzień pracy (poniedziałek-piątek) z „elastycznym” harmonogramem;
— możliwość pracy zdalnej lub w formacie hybrydowym ;
— płatne urlopy i zwolnienia lekarskie;
— program premiowy dla hobby, rekreacji i rozwoju;
— czas dla rodziców (raz w tygodniu);< br style="font-weight: 400"/>— dzień kontroli stanu;
— wynagrodzenie za naukę języków obcych;
— usługi lekarze korporacyjni i psycholodzy.

I każdego dnia pracujemy na zwycięstwo Ukrainy!

Mamy zbiórki pieniędzyw ramach inicjatywy „Auta dla Sił Zbrojnych” systematycznie współpracujemy z fundacjami charytatywnymi i wojskiem.

Czekamy na Twoje CV! Być może ten mecz odbędzie się u Ciebie :)

Kijów