Następna praca

Specjalista Google'a w Bogemiya

16 października

18 wyświetleń

Bogemiya

Bogemiya

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów
Pełny etat

Zapraszamy doświadczonego specjalistę Google, aby dołączył do zespołu i wspólnie pracował nad jednym dużym projektem.< /p>Głównym zadaniem jest konfigurowanie i prowadzenie kampanii reklamowych w Google Ads, możliwość współpracy z Zakupami Google i innymi rodzajami reklam aby przyciągnąć potencjalnych klientów do naszego nowego sklepu internetowego.Jesteśmy firmą "Bohemia", zajmujemy się sprzedażą urządzeń do podgrzewania wody i ogrzewania, które od ponad 25 lat importujemy bezpośrednio z Czech

Zapraszamy doświadczonego specjalistę Google, aby dołączył do zespołu i wspólnie pracował nad jednym dużym projektem.

< /p>

Głównym zadaniem jest konfigurowanie i prowadzenie kampanii reklamowych w Google Ads, możliwość współpracy z Zakupami Google i innymi rodzajami reklam aby przyciągnąć potencjalnych klientów do naszego nowego sklepu internetowego.

Jesteśmy firmą "Bohemia", zajmujemy się sprzedażą urządzeń do podgrzewania wody i ogrzewania, które od ponad 25 lat importujemy bezpośrednio z Czech i Słowacji od wiodących europejskich producentów.

Oferujemy:

  • wysoki poziom wynagrodzenia - od 40 000 UAH (wg wyników rozmowy kwalifikacyjnej) );
  • możliwość pracy zdalnej;
  • pomoc w adaptacji zawodowej.

Zadania:

  • tworzenie rdzenia semantycznego, dobór słów kluczowych, tworzenie opisów i tytułów.
  • dopasowanie, analiza i optymalizacja kampanii reklamowych w Google Ads;
  • < li>poprawa CPC, CPL, zwiększenie klikalności;
  • ustawianie analityki internetowej (Google Analytics 4, Google Tag Manager, Merchant Center);
  • analiza grupy docelowej, rynku i konkurentom rozpoczęcie skutecznej kampanii;< /li>
  • dostarczanie cotygodniowych raportów.

Zespół czeka na Ciebie:

  • doświadczenie w branży reklamy PPC od 1 roku;
  • udane przypadki zarządzania projektami przy wysokim budżecie;
  • znajomość narzędzi Google Ads

Wyślij swoje CV, a my do Ciebie zadzwonimy.

Nasz numer kontaktowy, pod którym można się z Tobą skontaktować:

+38 (096) 751-33-08

Lwów
Pełny etat