Targetolog, specjalista PPC (Facebook Ads, Google) - 4 godziny dziennie, pół etatu w Mast Agency

16 października

25 wyświetleń

Mast Agency

Mast Agency

0 recenzji
Brak doświadczenia
Czerniowce
Część etatu

Pracujesz w biurze?- 4 godziny dziennie (14:00-18:00)?- Praca na pół etatu? My, firma marketingowa "Mast Agency", poszukujemy specjalisty PPC do zespołu .   Jesteśmy agencją marketingową Mast, specjalizującą się w promocji w sieciach społecznościowych Facebook, Instagram i Google.Jakim jesteśmy człowiekiem na co czekasz w zespole?< ul>Ze znajomością pracy z platformami reklamowymi Google Ads i Facebook AdsUmiejętność analizy danych i optymalizacji na ich podstawie kampanii reklamowychTen, kto ro

Pracujesz w biurze?- 4 godziny dziennie (14:00-18:00)?- Praca na pół etatu?

My, firma marketingowa "Mast Agency", poszukujemy specjalisty PPC do zespołu .

Jesteśmy agencją marketingową Mast, specjalizującą się w promocji w sieciach społecznościowych Facebook, Instagram i Google.

  • Jakim jesteśmy człowiekiem na co czekasz w zespole?< ul>
  • Ze znajomością pracy z platformami reklamowymi Google Ads i Facebook Ads
  • Umiejętność analizy danych i optymalizacji na ich podstawie kampanii reklamowych
  • Ten, kto rozumie analizę grupy docelowej
  • li>
  • Posiada wysoki poziom języka ukraińskiego
  • Posiada elastyczność i umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmian, organizacja
  • Z systematycznym podejściem do pracy i dbałością o szczegóły
  • Z rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi i umiejętnością pracy w zespole

  • < /ul>
  • Jakie zadania czekają?

    • Konfiguracja kampanii reklamowych i ich optymalizacja
    • Analiza danych i ocena efektywności kampanii reklamowych
    • Efektywna współpraca z zespołem smm i projektantem
    • Analiza pracy konkurencji
    • Ciągłe szkolenia i rozwój
    • < li>Tworzenie raportów

  • Dlaczego my?
    • Pracujemy w przytulnej i wygodne biuro
    • W kuchni zawsze jest kawa/herbata na dobry nastrój
    • Wiemy jak pracować i wiemy jak odpoczywać
    • /ul>< /li>

Czerniowce
Część etatu