Następna praca

Animator 2D w Artman Studio

17 września

9 wyświetleń

Artman Studio

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Działalność firmy Artman Studio to szeroki zakres projektowania graficznego, modelowania 3D, animacji, wizualizacji. Artman Studio opracowuje unikalną grafikę do gier i aplikacji mobilnych, rysuje tematyczne ikony, tworzy koncepcje, tworzy różne postacie, stosuje różne metody i kombinacje stylów. W portfolio firmy znajdują się klienci z wielu krajów Europy, Azji i Ameryki. Poszukujemy kreatywnego i wykwalifikowanego animatora 2D z 1-letnim doświadczeniem do pracy w naszej firmie w Kijowie! Czeka

Działalność firmy Artman Studio to szeroki zakres projektowania graficznego, modelowania 3D, animacji, wizualizacji.

Artman Studio opracowuje unikalną grafikę do gier i aplikacji mobilnych, rysuje tematyczne ikony, tworzy koncepcje, tworzy różne postacie, stosuje różne metody i kombinacje stylów. W portfolio firmy znajdują się klienci z wielu krajów Europy, Azji i Ameryki.

Poszukujemy kreatywnego i wykwalifikowanego animatora 2D z 1-letnim doświadczeniem do pracy w naszej firmie w Kijowie!

Czekamy na Twoje CV i portfolio, jeśli:

  • Biegła znajomość Spine i Adobe AfterEffects;
  • Praca ze źródłami PSD;
  • Znasz zasady animacji, masz dobre wyczucie dynamiki, formy, koloru i kompozycji, anatomii człowieka i zwierząt;
  • Rozumiesz niuanse grafiki rastrowej.

Będzie plusem, jeśli posiadasz:

  • Edukacja artystyczna;
  • Doświadczenie w pracy z pomyślnie ukończonymi projektami.

Obowiązki:

  • Tworzenie animacji 2D postaci i normalnych obiektów;
  • Praca z cząsteczkami;
  • Tworzenie złożonych układów części;
  • Interakcja z zespołem kreatywnym.
  • li>

Firma oferuje:

  • Przyjazna atmosfera i komfortowe warunki pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Urzędowe zatrudnienie;

Prześlij nam swoje CV i portfolio, chętnie się z Tobą skontaktujemy!

Śledź nas tutaj:

> https://www.instagram.com/_artman_studio_/

Kijów