Następna praca

Matematyk gier w EvoPlay

16 października

26 wyświetleń

EvoPlay

EvoPlay

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Jesteśmy firmą produktowo-informatyczną Evoplay, wiodącym twórcą kompleksowych rozwiązań i produktów dla branży gier online. Nasz projekt to usługa gier, która implementuje funkcjonalność umożliwiającą szybkie i wygodne rozwijanie logiki gry serwerowej. W związku z aktywnym rozwojem poszukujemy utalentowanego matematyka, który dołączy do naszego zaprzyjaźnionego zespołu.Potrzebne umiejętności :- znajomość podstaw statystyki, teorii prawdopodobieństwa, kombinatoryki i dobra znajomość ich;- z

Jesteśmy firmą produktowo-informatyczną Evoplay, wiodącym twórcą kompleksowych rozwiązań i produktów dla branży gier online. Nasz projekt to usługa gier, która implementuje funkcjonalność umożliwiającą szybkie i wygodne rozwijanie logiki gry serwerowej. W związku z aktywnym rozwojem poszukujemy utalentowanego matematyka, który dołączy do naszego zaprzyjaźnionego zespołu.

Potrzebne umiejętności :

- znajomość podstaw statystyki, teorii prawdopodobieństwa, kombinatoryki i dobra znajomość ich;
- zaawansowana znajomość MS Excel (funkcje statystyczne, matematyczne, makra);
- doświadczenie w programowaniu w językach typu C.

Będzie plusem:

- wykształcenie wyższe: matematyka stosowana, statystyka, fizyczno-matematyczna lub techniczna związana z badaniami, analityką lub przetwarzaniem danych .

Zadania:

— opracowywanie modeli matematycznych gier;
—tworzenie raportów;
—udział w tworzeniu gier.

Oferujemy:

< p> — centrum naukowo-rozwojowe z kursami dla pracowników i menedżerów wyższego szczebla;
– program rotacyjny;
– płatne urlopy;
– dni chorobowe;
— biblioteka samokształceniowa, dostęp do płatnych kursów;
–stabilne płatności;
–program rabatowy Evoplay;
–elastyczny grafik pracy/praca zdalna;
–dyskusje grupowe i sesje indywidualne z psychologiem.

Kijów