Następna praca

Programista Full Stack (.NET, Angular) w e-Docs

14 października

20 wyświetleń

e-Docs

e-Docs

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

E-docs.ua to system elektronicznego obiegu dokumentów i automatyzacji procesów. Wymagania: Ponad 2 lata doświadczenia; Doświadczenie w .Net 7, Entity Framework , Relacyjne bazy danych, OOP, SOLID, wzorce projektowe; Will bądź plusem: PostgreSQL, Rabbit MQ, Angular 14 (2+), Azure Zadania:Terminowe i profesjonalne wdrażanie nowych funkcjonalności projektów firmowychŚcisła współpraca z członkami zespołu projektowegoUżyj Jira, modułu do śledzenia czasuRozwój nowych funkcjiW razie potrzeby wykonaj in

E-docs.ua to system elektronicznego obiegu dokumentów i automatyzacji procesów.

Wymagania:

  •  Ponad 2 lata doświadczenia;
  •  Doświadczenie w .Net 7, Entity Framework , Relacyjne bazy danych, OOP, SOLID, wzorce projektowe;

 Will bądź plusem:

  •  PostgreSQL, Rabbit MQ, Angular 14 (2+), Azure

Zadania:

  • Terminowe i profesjonalne wdrażanie nowych funkcjonalności projektów firmowych
  • Ścisła współpraca z członkami zespołu projektowego
  • Użyj Jira, modułu do śledzenia czasu
  • Rozwój nowych funkcji
  • W razie potrzeby wykonaj inne powiązane obowiązki.

Co oferujemy:

  • Pełny etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju kariery w odnoszącej sukcesy i innowacyjnej firmie IT

Kijów