Następna praca

Programista z pełnym stosem w BS 13 O Tehnolodzhi

15 października

10 wyświetleń

BS 13 O Tehnolodzhi

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Firma „BS 13 About Technology” jest wiodącym producentem oprogramowania z zakresu technologii informatycznych. W związku z powiększeniem naszego zespołu poszukujemy programisty full-stack.Zadania:- Tworzenie i wsparcie aplikacji webowych wykorzystanie nowoczesnych technologii;- Udział w planowaniu, analizie i wdrażaniu nowej funkcjonalności;- Interakcja z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia wyznaczonych celów;- Testowanie i ulepszanie już istniejących aplikacji.Wymagania:- Pełne doświadc

Firma „BS 13 About Technology” jest wiodącym producentem oprogramowania z zakresu technologii informatycznych. W związku z powiększeniem naszego zespołu poszukujemy programisty full-stack.

Zadania:

  • - Tworzenie i wsparcie aplikacji webowych wykorzystanie nowoczesnych technologii;
  • - Udział w planowaniu, analizie i wdrażaniu nowej funkcjonalności;
  • - Interakcja z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia wyznaczonych celów;
  • - Testowanie i ulepszanie już istniejących aplikacji.

Wymagania:

  • - Pełne doświadczenie programistyczne co najmniej 2 lata;< /li >
  • - Pewna znajomość języków programowania takich jak JavaScript, HTML, CSS;
  • - Znajomość frameworków takich jak React, Angular czy Vue.js;
  • - Doświadczenie z bazami danych typu MySQL, PostgreSQL czy MongoDB;
  • - Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Zalety:< /p>

  • - Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • - Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju kariery;
  • - Przyjazną atmosferę w zespole;
  • - Ciekawe projekty i zadania.

Nie przegap okazji, aby dołączyć do naszego zespołu i uczestniczyć w tworzeniu innowacyjnych produktów. Natychmiast wyślij swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia dalszej rozmowy kwalifikacyjnej.

Kijów