Analityk integracji europejskiej i euroatlantyckiej Ukrainy w Organi upravlinnya Sil Oboroni

15 października

10 wyświetleń

Organi upravlinnya Sil Oboroni

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Analityk zapewni wsparcie analityczne i doradcze na wysokim poziomie. Rola ta polega na przeprowadzaniu dogłębnych analiz, monitorowaniu rozwoju sytuacji oraz przygotowywaniu odpraw, dokumentów i raportów w sprawach związanych z integracją europejską i euroatlantycką Ukrainy.Kluczowe obowiązki: •         Analiza i rozwój polityki:•         Analizowanie bieżących polityk w zakresie obronności i bezpieczeństwa oraz zalecanie dostosowanych ulepszeń•         Przygotowywanie notatek informacyjnych, r

Analityk zapewni wsparcie analityczne i doradcze na wysokim poziomie. Rola ta polega na przeprowadzaniu dogłębnych analiz, monitorowaniu rozwoju sytuacji oraz przygotowywaniu odpraw, dokumentów i raportów w sprawach związanych z integracją europejską i euroatlantycką Ukrainy.

Kluczowe obowiązki:

•         Analiza i rozwój polityki:

•         Analizowanie bieżących polityk w zakresie obronności i bezpieczeństwa oraz zalecanie dostosowanych ulepszeń

•         Przygotowywanie notatek informacyjnych, raportów i dokumentów strategicznych na temat obrona, bezpieczeństwo i wysiłki

•         Monitoruj rozwój sytuacji międzynarodowej, inicjatywy NATO i polityki UE mające wpływ na bezpieczeństwo i obronę Ukrainy

•         Wspieraj rozwój strategii i planów działania dla regionu euroatlantyckiego Ukrainy integracja

•         Ułatwianie koordynacji między agencjami w kwestiach obronności i bezpieczeństwa

•         Utrzymywanie regularnej komunikacji z odpowiednimi stronami zainteresowanymi na szczeblu krajowym i międzynarodowym

•         Reprezentowanie na spotkaniach, grupach roboczych i konferencje

•         Śledź postępy w wysiłkach integracyjnych i inicjatywach w zakresie reformy obronności

•         Przygotowuj regularne raporty

•         Identyfikuj wyzwania i proponuj rozwiązania mające na celu usunięcie przeszkód w procesie integracji

p>

Kwalifikacje i doświadczenie:

•         Tytuł magistra w dziedzinie stosunków międzynarodowych, prawa, nauk o bezpieczeństwie, nauk politycznych lub pokrewnej dziedziny

•         Co najmniej 5 lat doświadczenia w kwestiach obronności, bezpieczeństwa lub integracji euroatlantyckiej

•         Doświadczenie w pracy z agencjami rządowymi, organizacjami międzynarodowymi lub zespołami doradców w pokrewnych dziedzinach

•         Sprawdzone doświadczenie w analizie polityki, opracowywaniu strategii i koordynacji międzyagencyjnej

•         Silne umiejętności analityczne i badawcze wraz ze zdolnością do syntezy złożonych informacji

•         Doskonałe umiejętności komunikacji, zarówno pisemnej, jak i ustnej, w języku ukraińskim i angielskim

•         Silne umiejętności interpersonalne i negocjacyjne, umożliwiające efektywną pracę z różnymi interesariuszami

•         Biegłość w korzystaniu z narzędzi i oprogramowania do analizy polityki

Warunki:

• biuro w Kijowie na pełen etat

• Umowa

• Stanowisko cywilne

Kijów