Następna praca

Programista front-end (React) dla Gasbi w TalentIn

Opublikowano ponad 30 dni temu

146 wyświetleń

TalentIn

TalentIn

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Gasbi to innowacyjny startup skupiający się na dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań rozliczeniowych dla firm gazowniczych. Naszą misją jest usprawnienie procesów rozliczeniowych, zwiększenie dokładności i oferowanie naszym klientom przetwarzania danych w czasie rzeczywistym. Jako rozwijająca się firma cenimy kreatywność, współpracę i dążenie do doskonałości. Opis stanowiska: Poszukujemy utalentowanego  Front-end Developera (React) , który dołączy do naszego zespołu i pomoże w budowaniu nasz

Gasbi to innowacyjny startup skupiający się na dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań rozliczeniowych dla firm gazowniczych. Naszą misją jest usprawnienie procesów rozliczeniowych, zwiększenie dokładności i oferowanie naszym klientom przetwarzania danych w czasie rzeczywistym. Jako rozwijająca się firma cenimy kreatywność, współpracę i dążenie do doskonałości.

Opis stanowiska:

Poszukujemy utalentowanego  Front-end Developera (React) , który dołączy do naszego zespołu i pomoże w budowaniu nasz wysokoobciążony system rozliczeniowy dla przedsiębiorstw gazowniczych. Idealny kandydat będzie posiadał dobrą znajomość frameworka React oraz doświadczenie w budowaniu wydajnych systemów frontendowych. Będziesz ściśle współpracować z naszym zespołem programistów przy projektowaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu naszej podstawowej platformy rozliczeniowej.

Kluczowe obowiązki:

  • Tworzenie złożonych interaktywnych interfejsów użytkownika dla aplikacji internetowych przy użyciu React.
  • Integruj interfejsy z interfejsami API po stronie serwera, zapewniając płynną interakcję między klientem a serwerem.
  • Implementuj komponenty dynamiczne o wysokiej wydajności, korzystając z wirtualizacji DOM i optymalizacji stanu poprzez Redux lub Context API.
  • Przeprowadź modułowe testy komponentów przy użyciu Jest i Enzyme.
  • Używaj Sassa lub stylizowanych komponentów do pisania skalowalnego i łatwego w utrzymaniu CSS.

Wymagania techniczne:

  • Profesjonalna znajomość języka JavaScript (ES6+), preferowany TypeScript.
  • Dogłębne zrozumienie architektury React, w tym haków, cyklu życia komponentów i zarządzania stanem (Redux, MobX).
  • Doświadczenie z narzędziami programistycznymi front-end, takimi jak Webpack, Babel, ESLint i npm.
  • Doświadczenie z interfejsami API RESTful i GraphQL.
  • Znajomość zasad projektowania responsywnych stron internetowych i dostępności.

Preferowane umiejętności:

  • Znajomość architektury serwerowej, Node.js.
  • Doświadczenie z bazami danych (SQL i NoSQL).
  • Znajomość zasad bezpiecznego kodowania i doświadczenie z OAuth, JWT.

Kijów