Następna praca

Programista front-endowy w Profit Whales

4 września

43 wyświetlenia

Profit Whales

0 recenzji
Brak doświadczenia

4 września 2024 r Front-End Developer zdalnie Witaj przyszły wielorybie! Jesteśmy agencją marketingową - Profit Whales , który pomaga markom Amazon rozwijać działalność i skalować ją na Amazon i innych platformach. Nasz zespół składa się z ludzi, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy, a jednocześnie rzucają wyzwanie konwencjonalnemu myśleniu i starają się znaleźć nowe sposoby na przyspieszenie rozwoju biznesu Amazon dla naszych klientów. poszukujemy wykwalifikowanego i zmotywowa

4 września 2024 r

Front-End Developer

zdalnie

Witaj przyszły wielorybie!

Jesteśmy agencją marketingową - Profit Whales , który pomaga markom Amazon rozwijać działalność i skalować ją na Amazon i innych platformach.

Nasz zespół składa się z ludzi, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy, a jednocześnie rzucają wyzwanie konwencjonalnemu myśleniu i starają się znaleźć nowe sposoby na przyspieszenie rozwoju biznesu Amazon dla naszych klientów.

poszukujemy wykwalifikowanego i zmotywowanego Front-end Developera , który dołączy do naszego zespołu na stawki godzinowe.

Co oferujemy:

  • Podpisanie umowy gwarantującej płatność z naszej strony;
  • Możliwość dołączenia do zespołu na pełen etat w przyszłości;
  • Jasność w ustalaniu zadań i wymagań dotyczących wydajności pracy;
  • Przestrzeganie umów.

Czego oczekujemy:

  • Angielski średniozaawansowany;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku od 2 lat;
  • Znajomość CSS3, HTML5, WordPress i koncepcji projektowania responsywnego;
  • Dogłębne zrozumienie kompatybilności z różnymi przeglądarkami i standardami sieciowymi;
  • Znajomość systemów kontroli wersji (np. Git);
  • Umiejętność pracy z React JS jest koniecznością;
  • TypeScript;
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły;
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole w szybkim tempie;
  • Umiejętność samodzielnego projektowania i opracowywania złożonych komponentów;

Obowiązki:

  • Tworzenie i utrzymywanie komponentów i funkcji dostępnych dla użytkownika;
  • Pisz czysty, wydajny i dobrze udokumentowany kod, korzystając z nowoczesnych technologii Front-End;
  • Zapewnij kompatybilność z różnymi przeglądarkami i urządzeniami;
  • Ściśle współpracuj z programistami Back-End w celu integracji funkcjonalności Front-End i Back-End;
  • Uczestnictwo w przeglądach kodu i przekazywanie konstruktywnych informacji zwrotnych w celu poprawy jakości kodu;
  • Być świadomym najnowszych trendów i osiągnięć w dziedzinie rozwoju Front-End;
  • Utrzymuj i szukaj sposobów ulepszenia istniejącej infrastruktury Design System.

W CV prosimy o podanie stawki godzinowej oraz ilości godzin w tygodniu, które będziesz mógł przeznaczyć na nasz projekt.