Następna praca

Programista środkowego front-endu w RamX

1 September

46 wyświetleń

RamX

RamX

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

RamX to innowacyjna firma informatyczna specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla różnych sektorów biznesu. W związku z powiększeniem zespołu poszukujemy programisty Middle Front-end.Zadania:- Tworzenie i wsparcie aplikacji internetowych z wykorzystaniem rozwój nowoczesnych technologii front-end- Udział w projektowaniu i rozwoju nowych funkcjonalności- Optymalizacja szybkości aplikacji internetowych i utrzymanie ich bezpieczeństwaWymagania: strong>- Doświadczenie jako Front-end Developer

RamX to innowacyjna firma informatyczna specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla różnych sektorów biznesu. W związku z powiększeniem zespołu poszukujemy programisty Middle Front-end.

Zadania:

- Tworzenie i wsparcie aplikacji internetowych z wykorzystaniem rozwój nowoczesnych technologii front-end

- Udział w projektowaniu i rozwoju nowych funkcjonalności

- Optymalizacja szybkości aplikacji internetowych i utrzymanie ich bezpieczeństwa

Wymagania:

strong>

- Doświadczenie jako Front-end Developer od 2 lat

- Znajomość HTML, CSS, JavaScript

- Doświadczenie z frameworkami takimi jak React, Angular czy Vue.js

- Znajomość zasad RESTful API

- Komunikatywność i chęć pracy w zespole

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie

- Elastyczny grafik pracy

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Przyjazna atmosfera w zespole

Dołącz Możesz dołączyć do naszego zespołu klikając w ten link:

Znajdziesz tam krótką ankietę, którą należy wypełnić. Cieszymy się na możliwość omówienia z Państwem perspektyw współpracy i naszego wspólnego rozwoju. Dziękujemy za zainteresowanie!

Kijów
Pełny etat