Następna praca

Specjalista ds. sprawozdawczości finansowej w Pharmbills

Opublikowano ponad 30 dni temu

44 wyświetlenia

Pharmbills

Pharmbills

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Pharmbills, innowator w branży outsourcingu z zespołem ponad 1000 specjalistów z siedzibą w USA, Bułgarii, Portugalii, Ukrainie i Czechach, poszukuje Specjalista ds. sprawozdawczości finansowej dla naszych innowacyjnych zespołów W ramach naszych relacji z klientami amerykańskimi Twoja rola będzie kluczowa w zarządzaniu operacjami finansowymi i księgowymi.Obowiązki:Sporządzanie sprawozdań finansowych.Analiza danych finansowych.Nadzór nad kontrolą wewnętrzną.Przygotowywanie sprawozdań finansowych

Pharmbills, innowator w branży outsourcingu z zespołem ponad 1000 specjalistów z siedzibą w USA, Bułgarii, Portugalii, Ukrainie i Czechach, poszukuje Specjalista ds. sprawozdawczości finansowej dla naszych innowacyjnych zespołów W ramach naszych relacji z klientami amerykańskimi Twoja rola będzie kluczowa w zarządzaniu operacjami finansowymi i księgowymi.

Obowiązki:

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych.
  • Analiza danych finansowych.
  • Nadzór nad kontrolą wewnętrzną.
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych rachunki zysków i strat
  • Optymalizacja funkcji księgowych.
  • Zarządzanie transakcjami finansowymi.
  • Opracowywanie planów rozwoju finansowego.
  • Ocena i zarządzanie ryzykiem.
  • Koordynacja procesów audytu.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu finansami i księgowością.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i przywódcze.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne.
  • Podstawowa znajomość podstaw rachunkowości.
  • Doświadczenie w procesach audytowych.
  • Nastawienie na zgodność z wymaganiami.
  • li>
  • Posiadanie oprogramowania księgowego.
  • li>
  • Umiejętności analityczne.

Zalety:

< ul style="styl czcionki: normalny; grubość czcionki: 400">
  • Stały dzień pracy według nowojorskiego rozkładu jazdy (od 15 do 24 lub od 16 do 1 według Kijowa), bez nadgodzin;
  • Świetna możliwość pracy w dynamicznej międzynarodowej firmie.
  • Możliwość budowania kariery w największych amerykańskich firmach.
  • Rozwijaj swoje umiejętności i wiedzę dzięki dostępowi do naszych korporacyjnych programów szkoleniowych.
  • Buduj trwałe relacje, łącząc członków zespołu podczas wydarzeń towarzyskich i świąt.
  • Oferujemy spokój ducha dzięki kompleksowemu ubezpieczeniu zdrowotnemu partnera Pharmbills po zakończeniu okresu próbnego.
  • Atrakcyjny program poleceń Poleć znajomego i zyskaj premię.
  • Równe szanse dla kobiet i wszystkich płci.
  • Prezenty firmowe.
  • Dołącz do Pharmbills w kształtowaniu przyszłości outstaffingu i przyczyń się do naszego sukcesu jako młodszy specjalista finansowy. Z niecierpliwością czekamy na powitanie oddanego profesjonalisty w naszym zespole!

    Kijów
    Pełny etat