Następna praca

Menedżer projektów ERP w Ajax Systems

Opublikowano ponad 30 dni temu

37 wyświetleń

Ajax Systems

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

29 sierpnia 2024 r Kierownik projektu ERP Kijów Ajax Systems to międzynarodowa firma technologiczna, największy deweloper i producent systemów w Bezpieczeństwo Europe Ajax z funkcjami inteligentnego domu. Produkty Ajax to ekosystem ponad 70 urządzeń zabezpieczających pomieszczenia przed kradzieżą, pożarem, zalaniem oraz sterujących urządzeniami elektrycznymi. Dziś zasięg geograficzny Ajaxu obejmuje wszystkie kontynenty, jest sprzedawany w 169 krajach i niezawodnie chroni ponad 1,8 mi

29 sierpnia 2024 r

Kierownik projektu ERP

Kijów

Ajax Systems to międzynarodowa firma technologiczna, największy deweloper i producent systemów w Bezpieczeństwo Europe Ajax z funkcjami inteligentnego domu. Produkty Ajax to ekosystem ponad 70 urządzeń zabezpieczających pomieszczenia przed kradzieżą, pożarem, zalaniem oraz sterujących urządzeniami elektrycznymi. Dziś zasięg geograficzny Ajaxu obejmuje wszystkie kontynenty, jest sprzedawany w 169 krajach i niezawodnie chroni ponad 1,8 miliona użytkowników.

Kierownik Projektu będzie odpowiedzialny za nadzór i pomyślną realizację projektu wdrożenia systemu ERP , w szczególności:

Za współpracę z zainteresowanymi stronami w celu zapewnienia sprawnego i efektywnego zarządzania projektem transformacji przedsiębiorstwa;

Zarządzanie kompleksowym procesem planowania i realizacji, od początku projektu do jego zakończenia, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokich standardów jakości i terminowości dostaw;

Wykorzystanie SDLC i narzędzi do zarządzania projektami, wdrażanie hybrydowych metodologii realizacji projektów i efektywne zarządzanie planami zasobów zespołu.

Wymagania:

  • Znajomość metodologii wdrożeń ERP i integracji z innymi systemami;
  • Doskonałe zdolności analityczne, umiejętność negocjacji i rozwiązywania złożonych problemów;
  • Zrozumienie cyklu życia oprogramowania;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami wielofunkcyjnymi;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożenia rozwiązań klasy ERP klasy Enterprise, w tym projektami technicznymi w zakresie upgrade'ów, migracji danych, integracji;
  • Certyfikaty zarządzania projektami;
  • Angielski - Poziom średniozaawansowany.

Obowiązki:

  • Zarządzanie wszystkimi aspektami projektu tworzenia oprogramowania, w tym definiowanie zakresu projektu i wymagań strategicznych, planowanie planu działania, budżetowanie, projektowanie, rozwój, testowanie ;
  • Równowaga pomiędzy ustalonymi wymaganiami biznesowymi, kamieniami milowymi, celami projektu, określonymi terminami i kosztami wdrożenia;
  • Zapewnienie realizacji strategii projektu; podejmowanie decyzji zarządczych w celu osiągnięcia terminowego i wysokiej jakości wyniku projektu;
  • Kierowanie i zarządzanie grupami projektowymi (własnymi, innymi pokrewnymi grupami, partnerami zewnętrznymi zaangażowanymi w projekt) oraz zapewnienie efektywności operacyjnej;
  • Organizuj wymianę informacji pomiędzy grupami projektowymi w celu aktualizacji statusu, określenia priorytetów, zarządzania zmianami, ryzykiem i problemami;
  • Tworzenie i zarządzanie kanałami współpracy pomiędzy zespołem projektowym, kluczowymi użytkownikami biznesowymi, interesariuszami, przedstawicielami i zaangażowanymi specjalistami działu IT;
  • Przewidywanie, monitorowanie i zaspokajanie potrzeb, zainteresowań i żądań interesariuszy projektu, a także zapewnianie przejrzystych, regularnych i dokładnych aktualizacji oraz raportów na temat postępu projektu;
  • Na każdym etapie projektu odpowiedzialność za rezultaty wobec interesariuszy

Oferujemy:

  • Pracę w wygodnym JEDNOSTCE .Urząd Miejski (Kijów). Biuro wyposażone jest w generator i schron przeciwbombowy.
  • Oficjalnyzatrudnienie ze stabilnym wynagrodzeniem i wszystkimi gwarancjami mieszkańców Diya.City.
  • Elastyczny grafik, nie związany z godzinami pracy.
  • Zajęcia w języku angielskim.
  • Ubezpieczenie medyczne.
  • Zespół kierowców i kultura zero bzdur.

Dołącz do nas, aby słowo Made in Ukraine stało się synonimem niezawodności!

Kijów