Następna praca

Analityk Finansowy (Kraków) w EXMO.com

6 września

24 wyświetlenia

EXMO.com

EXMO.com

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kraków

6 września 2024 r Analityk finansowy (Kraków) Краків (Польща) Poszukujemy  zorientowanego na szczegóły i proaktywnego Analityka finansowego , aby dołączyć do naszego zespołu. Idealny kandydat będzie posiadać umiejętności ulepszania istniejących procesów finansowych i budowania nowych od podstaw w branży technologicznej, analizowania danych finansowych i dostarczania cennych spostrzeżeń na potrzeby podejmowania decyzji oraz raportowania finansowego i zarządczego. Kluczowe obowiązki:

6 września 2024 r

Analityk finansowy (Kraków)

Краків (Польща)

Poszukujemy  zorientowanego na szczegóły i proaktywnego Analityka finansowego , aby dołączyć do naszego zespołu. Idealny kandydat będzie posiadać umiejętności ulepszania istniejących procesów finansowych i budowania nowych od podstaw w branży technologicznej, analizowania danych finansowych i dostarczania cennych spostrzeżeń na potrzeby podejmowania decyzji oraz raportowania finansowego i zarządczego.

Kluczowe obowiązki:

  • Prowadzenie kompleksowej rachunkowości finansowej i zarządczej, w tym analizy danych i raportowania, aby zapewnić kierownictwu przydatne spostrzeżenia
  • Wykorzystuj techniki analizy danych, aby wyciągać istotne wnioski finansowe ze złożonych danych biznesowych.
  • Proaktywnie dostarczaj analizy finansowe ad hoc i raporty, aby wspierać podejmowanie decyzji przez zarząd.
  • Monitoruj i analizuj przepływy pieniężne z środki klientów przetwarzane przez różnych dostawców usług płatniczych, skutecznie komunikując się z dostawcami w celu rozwiązania wszelkich problemów i optymalizacji zarządzania przepływami pieniężnymi
  • Przyczyniaj się do przygotowywania rzetelnych ustawowych sprawozdań finansowych, zapewniając zgodność z odpowiednimi przepisami w wielu jurysdykcjach

Kwalifikacje:

  • Udokumentowane doświadczenie w rachunkowości zarządczej i raportowaniu finansowym w złożonych środowiskach biznesowych
  • Udokumentowana biegłość w korzystaniu z arkusza kalkulacyjnego narzędzia i systemy Business Intelligence do analizy danych i raportowania
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i analityczne, z udokumentowaną umiejętnością samodzielnej pracy i wykazywania inicjatywy
  •  Proaktywne nastawienie i chęć wychodzenia poza granice ponad wszystko, by osiągnąć rezultaty
  • Pasja ciągłego uczenia się i rozwoju zawodowego
  • Mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego.
  • Jeśli masz solidne zaplecze finansowe i czujesz się komfortowo w kryptowalutach oraz złożonych procesach finansowych, zachęcamy Cię do złożenia aplikacji.

    Oferujemy:
  • Oferujemy oficjalne zatrudnienie z całą stabilnością i korzyściami z nim związanymi.
  • Skorzystaj z 20 dni corocznych wakacji, aby naładować baterie i odpocząć.
  • 10 dni wolnych w roku bez zwolnienia lekarskiego
  • Rekompensata za zajęcia na siłowni i kursy języka angielskiego
  • Pracuj w naszym wygodnym i nowoczesnym biurze w tętniącym życiem Krakowie.
  • Korzystaj z różnych bonusów wspierających Twój rozwój osobisty i zawodowy.
  • Dodatkowy dzień wolny, aby uczcić wielkie święto, jeśli masz urodziny, ślub lub urodziny dziecka. Oferujemy również prezent – ​​premię pieniężną, dzięki której Twoja impreza będzie jeszcze bardziej znacząca!
  • Młody, przyjazny i pełen pasji zespół profesjonalistów, którzy czekają na nowego partnera :)

Kraków