Następna praca

Analityk finansowy w Re-Link, TOV

16 września

40 wyświetleń

Re-Link, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

BTRY.ENERGY to firma zajmująca się produkcją zasilaczy, działająca na stabilnych i szybko rozwijający się rynek, poszukujeanalityka finansowego (managera).< b style="font-weight: 700">Wymagania:Posiadasz specjalistyczną wiedzę ekonomiczną lub księgową wykształcenie2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowiskuDoskonała znajomość rachunkowości, podatków, rachunkowości finansowejWiedza i umiejętność pracy w programach 1C.8 , Microsoft OfficeAnalityczne myślenie, umiejętność analizowa

BTRY.ENERGY to firma zajmująca się produkcją zasilaczy, działająca na stabilnych i szybko rozwijający się rynek, poszukujeanalityka finansowego (managera).

< b style="font-weight: 700">Wymagania:

  • Posiadasz specjalistyczną wiedzę ekonomiczną lub księgową wykształcenie
  • 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Doskonała znajomość rachunkowości, podatków, rachunkowości finansowej
  • Wiedza i umiejętność pracy w programach 1C.8 , Microsoft Office
  • Analityczne myślenie, umiejętność analizowania i pracy z dużą ilością informacji.

Zadania:

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (saldo arkusz kalkulacyjny, przepływy pieniężne i P&L)
  • Przygotowywanie pozostałych raportów zarządczych
  • Analiza danych finansowych
  • Kontrola poprawności prezentacji transakcji w księgowości
  • Obliczanie CPI
  • < li>Obliczanie rentowności projektów, klientów, obszarów działalności

Zadania na okres próbny:

  • Kontrola poprawności wyświetlania transakcji w księgowości
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych (bilans, przepływy pieniężne i zyski i straty)

Co oferujemy:

  • Pakiet społecznościowy:
  1. Urlop - 24 dni
  2. Opłata za zwolnienia lekarskie
  3. Stawka gwarantowana za okres próbny - 30 000 gr
  4. Składki i premie za należyte wykonywanie obowiązków funkcjonalnych
  5. Harmonogram pracy: 2.05 9:00-18:00
  6. Praca w biurze (Lokalizacja - Mykilska Borszczahiwka)
  7. Czekamy na Twoje CV!

Kijów