Następna praca

Analityk rozwoju produktu w Ukrposhta

16 września

39 wyświetleń

Ukrposhta

Ukrposhta

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

"Ukrposhta" to ogólnopolski operator pocztowy, rzetelny i odpowiedzialny pracodawca < /p>Dziś zespół Ukrposhty to specjaliści, którzy burzą stereotypy, na co dzień pracują nad poprawą efektywności procesów logistycznych, poprawą jakości obsługi i wygody dla Klient. Zespół, który jest zawsze gotowy na nowe wyzwania i ważne misje!W tej chwili poszukujemy Analiza rozwoju produktu< p style="font-weight: 400; styl czcionki: normal">Główne obowiązki:Segmentacja rynku konsumenckiego w oparciu o prace a

"Ukrposhta" to ogólnopolski operator pocztowy, rzetelny i odpowiedzialny pracodawca < /p>

Dziś zespół Ukrposhty to specjaliści, którzy burzą stereotypy, na co dzień pracują nad poprawą efektywności procesów logistycznych, poprawą jakości obsługi i wygody dla Klient. Zespół, który jest zawsze gotowy na nowe wyzwania i ważne misje!

W tej chwili poszukujemy Analiza rozwoju produktu

< p style="font-weight: 400; styl czcionki: normal">Główne obowiązki:

  • Segmentacja rynku konsumenckiego w oparciu o prace analityczne, badanie doświadczeń i potrzeb klientów, benchmarking
  • Analiza biznesowa potrzeb firmy i klienta
  • Budowanie obecnych i planowanych modeli biznesowych oraz procesu operacyjnego świadczenia usług podstawowych i dodatkowych
  • Udział w rozwoju i promocji nowych produktów dla każdego segmentu rynku konsumenckiego
  • Udział w tworzeniu planu rozwoju produktu i wyborze strategii działania
  • Pisanie wymagań na produkt, analiza wymagań i ich dalsze doskonalenie
  • Pisanie zadań technicznych w celu opracowania nowych i udoskonalenia istniejących produktów, usług, usługi
  • Wsparcie rozwojowe, testowanie i akceptacja zmian
  • Przechowywanie danych analitycznych o produktach, przygotowywanie prezentacji< /li>
  • Analiza jakościowa i efektywności finansowej projektów pilotażowych

Wybrany kandydat spełnia następujące wymagania:

  • Wykształcenie: Wyższe (priorytet — matematyka, ekonomia, inżynieria, cybernetyka)
  • Specjalne programy analizy biznesowej - zaleta
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w analityce biznesowej lub jako menadżer/właściciel produktu - od 2 lat
  • Znajomość metod i narzędzi opisu procesów biznesowych
  • Doświadczenie w pisaniu specyfikacji technicznych
  • Pożądane doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji regulacyjnej
  • Analityczne myślenie i umiejętność systematyzowania informacji
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • li>

Oferujemy:

  • Urzędowe zatrudnienie w dużej, rozwijającej się firmie
  • Stabilne wynagrodzenie
  • < li style="font-weight: 400">Premia za realizację celów
  • Nauka i rozwój zawodowy
  • Możliwości rozwoju kariery

Załącz i wyślij swoje CV, korzystając z poniższego linku.

WSPÓLNIE DO ZWYCIĘSTWA Z UKRPOSTĄ!

Kijów
Pełny etat