Ekspert w pracy z abonentami korporacyjnymi (B2B) w Vodafone Ukrayina

8 października

24 wyświetlenia

Vodafone Ukrayina

0 recenzji
Brak doświadczenia
Mikołajów

Vodafone Ukraina to firma światowej klasy, zajmująca wiodącą pozycję w dziedzinie technologii i telekomunikacji, wdraża innowacje we wszystkich obszarach działalności.Każdego dnia pracujemy na realizację ambitnych projektów. Dlatego VodafoneUkraine to nie tylko telekomunikacja, ale także najnowsze technologie, m.in. Cloud Services, Big Data, IoT, Smart City.Zadania: Interakcja z klientami korporacyjnymi: pozyskiwanie, rozwój, organizacja i koordynacja obsługi klienta dla dużych przedsiębiorstwAn

Vodafone Ukraina to firma światowej klasy, zajmująca wiodącą pozycję w dziedzinie technologii i telekomunikacji, wdraża innowacje we wszystkich obszarach działalności.

Każdego dnia pracujemy na realizację ambitnych projektów. Dlatego VodafoneUkraine to nie tylko telekomunikacja, ale także najnowsze technologie, m.in. Cloud Services, Big Data, IoT, Smart City.

Zadania:

  • Interakcja z klientami korporacyjnymi: pozyskiwanie, rozwój, organizacja i koordynacja obsługi klienta dla dużych przedsiębiorstw
  • Analiza potrzeb i rozwój schematów interakcji, zwiększanie lojalności klientów korporacyjnych
  • Uczestnictwo w przetargach, przygotowywaniu ofert handlowych dla dużych klientów biznesowych, organizacji i przeprowadzaniu wydarzeń mających na celu zwiększenie wolumenów sprzedaży, zawieraniu umów
  • Przeprowadzanie spotkań i negocjacji, a także prezentowanie nowych ofert i usług dla potencjalnych i istniejących klientów korporacyjnych na poziomie pierwszych osób firm

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży usług
  • < li>Umiejętności prowadzenia negocjacji i dokonywania prezentacji na poziomie pierwszych osób firm
  • Znajomość zasad i procedur obsługi posprzedażowej
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, orientacja na klienta, proaktywność
  • Umiejętność pracy z MS Office
  • Znajomość języka angielskiego nie niższa niż poziom średniozaawansowany
  • Zgodność z wartościami korporacyjnymi

Oferujemy:

  • Zespół podobnie myślących ludzi, przejrzystość decyzji i otwartość w komunikacji
  • Urzędowe zatrudnienie, gwarancje socjalne
  • 31 dni kalendarzowych urlopu
  • Medyczne ubezpieczenie korporacyjne i wellness
  • Bezpłatna komunikacja mobilna
  • Niedrogi plan taryfowy od Vodafone dla rodziny
  • Szkolenia zawodowe na koszt pracodawcy
  • Aktywne życie korporacyjne

Mikołajów