Specjalista ds. obsługi klienta - duński/szwedzki/norweski w Nielsen

5 września

33 wyświetlenia

Nielsen

Nielsen

0 recenzji
Brak doświadczenia
Warszawa

Należy pamiętać, że ta rola wymaga znajomości języka nordyckiego (preferowany jest język duński) Jako specjalista ds. obsługi klienta w naszej grupie odbiorców Pomiarów (AM) odegrasz kluczową rolę w zarządzaniu zapytaniami klientów na rynkach międzynarodowych (głównie krajów nordyckich). Do Twoich obowiązków będzie należeć generowanie regularnych raportów, prowadzenie szkoleń dla klientów w zakresie usług Nielsen Audience Measurement oraz wspieranie zespołu w zapewnianiu wyjątkowej satysfakcji

Należy pamiętać, że ta rola wymaga znajomości języka nordyckiego (preferowany jest język duński)

Jako specjalista ds. obsługi klienta w naszej grupie odbiorców Pomiarów (AM) odegrasz kluczową rolę w zarządzaniu zapytaniami klientów na rynkach międzynarodowych (głównie krajów nordyckich).

Do Twoich obowiązków będzie należeć generowanie regularnych raportów, prowadzenie szkoleń dla klientów w zakresie usług Nielsen Audience Measurement oraz wspieranie zespołu w zapewnianiu wyjątkowej satysfakcji klientów! Będziesz także uczestniczyć w zarządzaniu kontami klientów, kontynuując wysoki poziom usług określony przez zespół obsługi klienta i dostawy AM.

Obowiązki

  • Wspieranie obsługi rynku lub grupy klientów poprzez zapewnienie doskonałej codziennej obsługi klienta, konfiguracji i szkoleń, przy jednoczesnym budowaniu silnych i wartościowych dodane relacje
  • Zarządzaj codziennymi przychodzącymi połączeniami/e-mailami od klientów
  • Zapewnij szkolenia i wsparcie w celu utrzymania wiedzy klientów na temat platform dostaw i danych.
  • Przygotowanie materiałów prezentacyjnych w celu zwiększenia zaangażowania klientów, wartości dodanej i powtarzalności transakcji
  • Generowanie raportów z danymi klientów
  • Wsparcie zespołu dostaw w przygotowaniu plików danych (karty stawek nadawcy, pakiety itp.)
  • Dostarczanie raportów dla klientów (wyciągi lub analizy oprogramowania)
  • Odpowiedzialność za proces wdrażania klientów po sprzedaży
  • Ściśle współpracuj ze współpracownikami ds. sprzedaży, aby zapewnić odnowienie umowy oraz identyfikować i wspierać rozwój portfolio produktów
  • Odpowiadaj na zapytania klientów dotyczące metodologii lub raportowania danych oraz wspieraj bieżącą edukację klientów
  • Przekaż opinię do Zespołu ds. Strategii Produktu, aby pomóc ulepszyć ofertę platformy
  • W razie potrzeby wspieraj wszystkie filary funkcji Sukcesu Klienta

Umiejętności i kwalifikacje

  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie + znajomość języka nordyckiego (duńskiego, szwedzkiego lub norweskiego)
  • Nastawienie na klienta
  • Umiejętność komunikować się w prosty i skuteczny sposób (np. wyjaśnić coś „technicznego” zewnętrznemu lub wewnętrznemu interesariuszowi w łatwo zrozumiały sposób)
  • Rozwiązywanie problemów i myślenie analityczne
  • Duża dbałość o szczegóły, dobra organizacja i umiejętność ustalania priorytetów obciążenia pracą.
  • Umiejętność interpretacji danych lub doświadczenie w prowadzeniu raportów/korzystaniu z aplikacji opartych na danych
  • Kompetencja w zakresie MS Office/produktów Google (Word, Excel, PPT, Doc, Sheet, Slides)
  • li>
  • Entuzjastycznie nastawiony gracz zespołowy, wysoce zmotywowany i zdolny do proaktywnej pracy
  • Zorientowany na wyniki i potrafiący pracować dotrzymując napiętych terminów
  • Zdolność szybkiego uczenia się i szybkiego osiągania sukcesów dynamiczne środowisko
  • Możliwość jednoczesnego łączenia wielu obowiązków i dobrej pracy ze zróżnicowaną bazą klientów i różnymi zespołami wewnętrznymi
  • Silne umiejętności interpersonalne, wysoka motywacja, silna orientacja na relacje z klientami
  • Różnorodność

    W Nielsen mocno wierzymy w wartość różnorodności i tworzenie wspierającego, włączającego środowiska, w którym nasi współpracownicychyba może się udać. Dlatego Nielsen jest dumny z tego, że jest pracodawcą zapewniającym równe szanse. Czekamy na aplikacje od osób, które są podekscytowane pracą dla nas, niezależnie od ich pochodzenia – dlatego prosimy o kontakt!

    Nielsen zapewnia kandydatom i pracownikom równe szanse zatrudnienia bez względu na wszelkie cechy chronione na mocy lokalnego prawa.

Warszawa