Następna praca

Doświadczony audytor w branży atestacyjnej w PwC Ukraine

7 сентября

27 wyświetleń

PwC Ukraine

PwC Ukraine

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

O PwC PwC to potężna sieć ponad 327 000 ekspertów w 155 krajach, których celem jest dostarczanie wysokiej jakości usług atestacyjnych, konsultingowych, podatkowych i prawnych. Współpracujemy z organizacjami z całego świata, aby budować zaufanie w społeczeństwie i rozwiązywać ważne problemy. PwC jest obecne na rynku ukraińskim od 1993 roku. Siedziba firmy znajduje się w Kijowie, a biura kompleksowej obsługi we Lwowie i Dnieprze. Praca z nami oznacza pracę z inspirującymi, zorientowanymi na cel

O PwC

PwC to potężna sieć ponad 327 000 ekspertów w 155 krajach, których celem jest dostarczanie wysokiej jakości usług atestacyjnych, konsultingowych, podatkowych i prawnych. Współpracujemy z organizacjami z całego świata, aby budować zaufanie w społeczeństwie i rozwiązywać ważne problemy.

PwC jest obecne na rynku ukraińskim od 1993 roku. Siedziba firmy znajduje się w Kijowie, a biura kompleksowej obsługi we Lwowie i Dnieprze.

Praca z nami oznacza pracę z inspirującymi, zorientowanymi na cele i pełnymi pasji graczami zespołowymi, którzy wywierają wpływ. PwC oferuje dostęp do wyjątkowej wiedzy specjalistycznej, dynamicznego środowiska pracy i rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie pieniężne za doskonałe wyniki.
  • Wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego i osobistego – liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, bezpłatne zajęcia z języka angielskiego.
  • Rozwój kariery – szansa „od stażysty do partnera”.
  • Silny, entuzjastyczny i przyjazny zespół.
  • Ciekawe i wymagające zadania.
  • Ubezpieczenie zdrowotne, psycholog korporacyjny i kluby zainteresowań (piłka nożna, siatkówka, kino itp.).

Obowiązki i obowiązki:

  • Wsparcie w planowaniu, wykonywaniu i kończeniu zadań audytowych.
  • Przeglądanie księgowości klientów, procedur operacyjnych i systemów kontroli wewnętrznej oraz przeprowadzanie testów audytowych.
  • Kontaktuj się ze starszymi kolegami, aby omówić kwestie związane z audytem terenowym.
  • Wykorzystuj i promuj rozwiązania IT, aby przyspieszyć proces audytu i ułatwić procedury audytu.
  • Wykorzystaj swoje umiejętności komunikacji, negocjacji i wywierania wpływu, aby zmienić otoczenie wokół siebie na lepsze.

Wiedza, umiejętności i doświadczenie:

  • Minimum 1–2 lata odpowiedniego doświadczenia w międzynarodowej lub lokalnej firmie świadczącej usługi profesjonalne .
  • Znajomość zasad rachunkowości i doświadczenie w pracy w ramach Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) przynajmniej w niektórych obszarach/rodzajach transakcji.
  • Pozytywne myślenie i chęć ponownego przemyślenia tego, co możliwe, zaangażowanie w dostarczanie tego, co najlepsze i inwestowanie w siebie.
  • Pracownik zespołowy, który ceni zespół i ducha zespołu.
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym.
  • Zaletą są kwalifikacje zawodowe (ukończone lub w trakcie – ACCA, CPA, CIMA, CFA, DipIFR, CIA lub inne istotne dla audytu).

Proces rekrutacji:

  • Wysłanie formularza aplikacyjnego: dane osobowe, CV (przycisk „Aplikuj” -> Utwórz konto ).
  • Wywiady.
  • Oferta pracy.

Aby uzyskać więcej informacji i złożyć wniosek, odwiedź naszą stronę internetową, klikając przycisk „Aplikuj” poniżej.

Kijów
Pełny etat