Następna praca

Starszy audytor w PwC Ukraine

7 września

25 wyświetleń

PwC Ukraine

PwC Ukraine

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

O PwC PwC to potężna sieć ponad 327 000 ekspertów w 155 krajach, których celem jest dostarczanie wysokiej jakości usług atestacyjnych, konsultingowych, podatkowych i prawnych. Współpracujemy z organizacjami z całego świata, aby budować zaufanie w społeczeństwie i rozwiązywać ważne problemy. PwC jest obecne na rynku ukraińskim od 1993 roku. Siedziba firmy znajduje się w Kijowie, a biura kompleksowej obsługi we Lwowie i Dnieprze. Praca z nami oznacza pracę z inspirującymi, zorientowanymi na cel

O PwC

PwC to potężna sieć ponad 327 000 ekspertów w 155 krajach, których celem jest dostarczanie wysokiej jakości usług atestacyjnych, konsultingowych, podatkowych i prawnych. Współpracujemy z organizacjami z całego świata, aby budować zaufanie w społeczeństwie i rozwiązywać ważne problemy.

PwC jest obecne na rynku ukraińskim od 1993 roku. Siedziba firmy znajduje się w Kijowie, a biura kompleksowej obsługi we Lwowie i Dnieprze.

Praca z nami oznacza pracę z inspirującymi, zorientowanymi na cele i pełnymi pasji graczami zespołowymi, którzy wywierają wpływ. PwC oferuje dostęp do wyjątkowej wiedzy specjalistycznej, dynamicznego środowiska pracy i rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie pieniężne za doskonałe wyniki.
  • Wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego i osobistego – liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, bezpłatne zajęcia z języka angielskiego.
  • Rozwój kariery – szansa „od stażysty do partnera”.
  • Silny, entuzjastyczny i przyjazny zespół.
  • Ciekawe i wymagające zadania.
  • Ubezpieczenie zdrowotne, psycholog korporacyjny i kluby zainteresowań (piłka nożna, siatkówka, kino itp.).

Obowiązki i obowiązki:

  • Projektowanie podejść do audytu, przeprowadzanie audytów w terenie, kierowanie zespołami audytowymi.
  • Uczestnictwo w wypełnianiu rocznych raportów klientów i kontaktowanie się z klientami w celu omówienia kwestii związanych z audytami terenowymi.
  • Uczestnictwo w planowaniu przed audytem zadań audytowych.
  • Przeglądanie procedur księgowych i operacyjnych klientów oraz systemów kontroli wewnętrznej i przeprowadzanie testów audytowych.
  • Uczestnictwo w badaniu oraz przygotowywaniu sprawozdań finansowych i raportów.
  • Przeprowadzanie przeglądów analitycznych dokumentów audytowych oraz przygotowywanie dokumentacji stanowiącej podstawę do wydania opinii z audytu.
  • Wykorzystywanie specjalistycznego oprogramowania audytowego do opracowywania dokumentów roboczych z audytu, śledzenia i prognozowania zleceń audytowych.
  • Zarządzanie ryzykiem, rozwój świadomości branżowej, rozwój relacji z klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii/finansów/rachunkowości.
  • Wymagana jest kwalifikacja ACCA/CPA lub równoważna (w trakcie).
  • 2-5 lat odpowiedniego doświadczenia audytorskiego w międzynarodowej firmie świadczącej usługi profesjonalne.
  • Wybitne umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Doświadczenie w rozwijaniu i coachingu zespołów.
  • Doskonała znajomość języka angielskiego i ukraińskiego.

Aby uzyskać więcej informacji i złożyć wniosek, odwiedź naszą stronę internetową, klikając przycisk „Aplikuj” poniżej.

Kijów