Następna praca

Młodszy programista Strong React w Yalantis

Opublikowano ponad 30 dni temu

73 wyświetlenia

Yalantis

Yalantis

0 recenzji
Brak doświadczenia

29 sierpnia 2024 Junior Strong React Developer Київ, Львів, Дніпро, Ларнака (Кіпр), Варшава (Польща), віддалено Poszukujemy doświadczonego Junior Strong Developer React.js , który dołączy do naszego zespołu. Naszym klientem jest australijska firma specjalizująca się w modelowaniu 3D. Firma stworzyła wiodącą w branży platformę danych w chmurze online, zoptymalizowaną pod kątem przechowywania, przeglądania, analizowania i współpracy w zakresie nieograniczonych danych w chmurze oraz po

29 sierpnia 2024

Junior Strong React Developer

Київ, Львів, Дніпро, Ларнака (Кіпр), Варшава (Польща), віддалено

Poszukujemy doświadczonego Junior Strong Developer React.js , który dołączy do naszego zespołu.

Naszym klientem jest australijska firma specjalizująca się w modelowaniu 3D. Firma stworzyła wiodącą w branży platformę danych w chmurze online, zoptymalizowaną pod kątem przechowywania, przeglądania, analizowania i współpracy w zakresie nieograniczonych danych w chmurze oraz powiązanych modeli i siatek 3D.

Obowiązki:

  • Uczestniczenie w sesjach pielęgnacji, planowania i wyceny.
  • Utworzenie struktury zespołu roboczego zgodnie z zasadami Agile.
  • W razie potrzeby pomóż zespołowi w podejmowaniu decyzji technicznych.
  • Przejmij na własność określone moduły/aplikacje, zarządzaj nimi i przedstawiaj rekomendacje.
  • Współpracuj bezpośrednio z interesariuszami, aby zbudować wyjątkowy produkt.

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w programowaniu z użyciem React.
  • Wymagana jest zaawansowana znajomość TypeScript i JavaScript.
  • Niezbędne jest rozległe doświadczenie z Reactem (to bonus).
  • Możliwość wykazania umiejętności zarządzania stanem przy użyciu Redux i React.Context.
  • Umiejętność wdrażania pobierania danych za pomocą TanStack Query, Apollo GraphQL lub SWR.
  • Biegła znajomość zarządzania formularzami przy użyciu React Hook Form lub Formik.
  • Dobra znajomość narzędzi do zapewniania jakości kodu, takich jak ESLint i Prettier, pozwalających zapewnić standardy kodu.
  • Doświadczenie w tworzeniu stylizowanych komponentów zapewniających responsywne i estetyczne interfejsy użytkownika.
  • Średnio zaawansowany poziom języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość webpacka.
  • Doświadczenie w zakresie technik i praktyk projektowania responsywnego.
  • Znajomość GraphQL.
  • Znajomość sagi redux.

Nasze korzyści:

ROZWÓJ I EDUKACJA

  • Indywidualny plan rozwoju.
  • Program mentorski.
  • Proces oceny.
  • Edukacja zawodowa.
  • Pokrycie kosztów certyfikatów zawodowych.
  • Biblioteka firmowa.
  • Zajęcia z języka angielskiego.

WSPÓLNOTA

  • Społeczność technologiczna.
  • Wolontariat i działalność charytatywna.
  • Wydarzenia w Yalantis.
  • Edukacja Yalantis.
  • Działania związane z budowaniem zespołu w ramach projektu.

DOBRE SAMOPOCZUCIE

  • Ubezpieczenie medyczne, badania kontrolne i odszkodowanie za zajęcia sportowe zależą od Ciebie.
  • Wakacje i dni wolne.
  • Program wsparcia zdrowia psychicznego.
  • Święta państwowe.
  • Wsparcie finansowe i prawne dla prywatnych przedsiębiorców.

ŚRODOWISKO PRACY

  • Przytulne biura (Dniepr, Kijów, Lwów, Warszawa, Larnaka).
  • Korporacyjne Najwyższej klasy sprzęt i narzędzia wysokiej jakości.
  • Elastyczna forma pracy.
  • Przestrzeń ekologiczna i przyjazna zwierzętom.
  • Zabawne zajęcia w biurach.
  • Sklep Y-bucks i Yalantis.

Przed przesłaniem nam swojego CV możesz zapoznać się z naszą Polityką prywatności.