Developer wbudowany, programista mikrokontrolera (STM32, ESP) w UKRAYiNSKI INTELEKTUALNI SISTEMI, TOV

14 października

19 wyświetleń

UKRAYiNSKI INTELEKTUALNI SISTEMI, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

UKRAIŃSKI INTELLECTUAL SYSTEMS, LLC — innowatorzy specjalizujący się w opracowywaniu i wdrażaniu inteligentnych systemów w logistyce.W związku z rozbudową naszego zespołu, poszukujemy programisty Embedded, programisty mikrokontrolerów (STM32, ESP) do pracy w naszym biurze w Kijowie.Wymagania:Doświadczenie z mikrokontrolerami STM32 i ESP;< li>Świetna znajomość języka programowania C/C++;Znajomość protokołów komunikacyjnych (SPI, I2C, UART);Rozumienie obwodów elektrycznych i umiejętność czytania

UKRAIŃSKI INTELLECTUAL SYSTEMS, LLC — innowatorzy specjalizujący się w opracowywaniu i wdrażaniu inteligentnych systemów w logistyce.

W związku z rozbudową naszego zespołu, poszukujemy programisty Embedded, programisty mikrokontrolerów (STM32, ESP) do pracy w naszym biurze w Kijowie.

Wymagania:

  • Doświadczenie z mikrokontrolerami STM32 i ESP;
  • < li>Świetna znajomość języka programowania C/C++;
  • Znajomość protokołów komunikacyjnych (SPI, I2C, UART);
  • Rozumienie obwodów elektrycznych i umiejętność czytania schematów elektrycznych;< /li> >
  • Umiejętność pracy w zespole i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uwzględniające Twoje doświadczenie i umiejętności
  • Komfortową atmosferę pracy i przyjazny zespół;
  • Ciekawe i pełne wyzwań projekty w branży dziedzina rozwoju inteligentnych systemów ;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poznawania nowych technologii;

Zadania:

  • Twórz oprogramowanie dla mikrokontrolerów STM32 i ESP;
  • Przeprowadzaj analizę i optymalizację istniejącego kodu;
  • Współpracuj z innymi programistami i zespołem projektowym, aby osiągnąć wyznaczaj cele;
  • Przeprowadzaj testowanie i debugowanie oprogramowania;
  • Zapewnij wsparcie techniczne i dokumentację.

Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie i rozwijać się w innowacyjnej firmie, prześlij nam swoje CV. Z chęcią rozpatrzymy Twoją aplikację i damy Ci możliwość dołączenia do naszego zespołu.

Kijów