Wiodący specjalista Departamentu Ochrony Pracy PJSC „DTEK Kyivskie Elektromerezhi” w DTEK, TOV, Energetichna kompaniya

14 października

16 wyświetleń

DTEK, TOV, Energetichna kompaniya

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

DTEK Kyiv Electric Grids to wiodąca ukraińska firma energetyczna, zajmująca się dystrybucją energii elektrycznej w stolicy Ukrainy i obsługująca ponad 1,2 miliona klientów. Pracownicy Spółki zapewniają codzienne światło i komfort w domach Ukraińców, a przedsiębiorstwom - możliwość pracy i rozwoju.< span style="font-weight: 400">Poszukujemy „wiodącego specjalisty ds. bezpieczeństwa i higieny pracy”. U nas otrzymasz:Urzędowe zatrudnienie, przyzwoite wynagrodzenie i premia za wyniki;Płatne urlopy i

DTEK Kyiv Electric Grids to wiodąca ukraińska firma energetyczna, zajmująca się dystrybucją energii elektrycznej w stolicy Ukrainy i obsługująca ponad 1,2 miliona klientów.

Pracownicy Spółki zapewniają codzienne światło i komfort w domach Ukraińców, a przedsiębiorstwom - możliwość pracy i rozwoju.

< span style="font-weight: 400">Poszukujemy „wiodącego specjalisty ds. bezpieczeństwa i higieny pracy”.

U nas otrzymasz:

  • Urzędowe zatrudnienie, przyzwoite wynagrodzenie i premia za wyniki;
  • Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie;
  • Ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym;
  • Edukacja w zakresie Akademie DTEK (kursy online, szkolenia stacjonarne, kursy mistrzowskie, zamknięte kluby, społeczności zawodowe);
  • Energetyczny i przyjazny zespół.

Będziemy szczęśliwi, widząc Cię w zespole, jeśli:

< ul style="font-weight: 400; Font-style: normal">
  • Posiadasz wykształcenie wyższe na odpowiednim kierunku, preferowane elektroenergetyka lub elektroenergetyka (kwalifikacja nie niższa niż specjalista).
  • Pewny użytkownik pakietu MS Office.
  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej).
  • Szybko uczysz się materiału.

  • Posiada umiejętności analityczne.

  • Ostrożnie pracuj z otrzymanymi informacjami.

  • Bądź odpowiedzialny i zorientowany na wyniki.

  • Twoje główne zadania będą obejmować:

    • Udział w organizacji pracy audytorów wewnętrznych PO;
    • Prowadzenie ewidencji urazów nieprzemysłowych u pracowników PO;
    • Opracowywanie raporty dotyczące zagadnień ochrony pracy według ustalonych formularzy i dostępnych danych;
    • Zapewnienie metodycznej pomocy pracownikom w ramach ich kompetencji;
    • Udział w komisji w postępowaniu wyjaśniającym przypadków wypadków nieprzemysłowych u pracowników. Ustalanie danych o przyczynie urazów w celu analizy przyczyn.
    • Przeprowadzanie audytów behawioralnych stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w jednostkach, monitorowanie spełnienia wymagań ND (dokumenty normatywne) dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy przez podwykonawców;
    • Przeprowadzanie odpraw wprowadzających z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników w ramachprzedsiębiorstw i organizacji kontraktujących;
    • Wybór materiałów szkoleniowych do szkolenia audytorów wewnętrznych i publicznych inspektorów bezpieczeństwa pracy;
    • Kontrola terminowości szkoleń kadr w jednostkach;
    • Opracowywanie specyfikacji technicznych ŚOI;
    • Przeprowadzanie badań ŚOI na zgodność ze specyfikacjami technicznymi;
    • Przeprowadzanie badań listów konkursowych do ofert PPE;
    • Terminowość dostaw odpowiednich raportów.

    Wysyłając CV na dane stanowisko, wyrażasz zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych przez DTEK w ciągu ramach obowiązującego ustawodawstwa Ukrainy. Firma DTEK gwarantuje poufność aplikacji i procesu negocjacji przy wyborze kandydatów na wolne stanowisko.

    Informujemy, że w przypadku pozytywnej decyzji w sprawie Twojej kandydatury, w ciągu dwóch tygodni otrzymasz informację zwrotną na temat wyników przeglądu naboru.

    Nasza energia przynosi ludziom światło i komfort!

    Kijów