Następna praca

Projektant poczty e-mail w Repka K., FOP

Opublikowano ponad 30 dni temu

38 wyświetleń

Repka  K., FOP

Repka K., FOP

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Część etatu

Do naszego zespołu poszukujemy utalentowanego i kreatywnego projektanta poczty e-mail. Jeśli pasjonujesz się projektowaniem i dbasz o szczegóły, ta szansa jest dla Ciebie!Jako projektant poczty e-mail będziesz odpowiedzialny za tworzenie atrakcyjnych wizualnie i skutecznych biuletynów e-mailowych, które angażują i konwertują. Musisz mieć doświadczenie w tworzeniu projektów, które nie tylko świetnie wyglądają, ale także dobrze działają na różnych urządzeniach i platformach.Podstawowe obowiązki: T

Do naszego zespołu poszukujemy utalentowanego i kreatywnego projektanta poczty e-mail. Jeśli pasjonujesz się projektowaniem i dbasz o szczegóły, ta szansa jest dla Ciebie!

Jako projektant poczty e-mail będziesz odpowiedzialny za tworzenie atrakcyjnych wizualnie i skutecznych biuletynów e-mailowych, które angażują i konwertują. Musisz mieć doświadczenie w tworzeniu projektów, które nie tylko świetnie wyglądają, ale także dobrze działają na różnych urządzeniach i platformach.

Podstawowe obowiązki:

  • Tworzenie atrakcyjne i estetyczne biuletyny e-mailowe za pomocą Canva, Figma i Emalify.
  • Zintegruj pliki GIF i inne elementy multimedialne, aby poprawić atrakcyjność wizualną biuletynów.
  • Optymalizuj biuletyny e-mailowe, aby poprawić ich wydajność i dostarczalność .
  • Współpracuj z zespołem marketingowym, aby dostosować projekt wiadomości e-mail do ogólnych celów kampanii.
  • Śledź najnowsze trendy i najlepsze praktyki w marketingu e-mailowym.
  • /ul>

    Wymagania:

    • Umiejętność obsługi Canva, Figma i Emalify.
    • Doskonałe umiejętności projektowania graficznego i kreatywne podejście.
    • Podstawowy poziom języka angielskiego (czytanie i pisanie) pozwalający zrozumieć wymagania projektu.
    • Jasne zrozumienie, jak tworzyć e-maile, które nie tylko dobrze wyglądają, ale także skutecznie działają.
    • Umiejętność pracy nad wieloma projektami i dotrzymywania terminów.

    Pożądane kwalifikacje:

    • Doświadczenie w tworzeniu projektów e-maili przy użyciu plików GIF i inne elementy interaktywne.
    • Portfolio przykładów Twoich prac związanych z projektowaniem e-maili (Proszę podać przykłady stworzonych projektów e-maili lub materiałów promocyjnych).

    Wynagrodzenie:

    • Wynagrodzenie będzie zależeć od liczby projektów, których możesz się podjąć i jakości Twojej pracy.

Kijów
Część etatu