Następna praca

Projektant produkcji szwalniczej w regionie Oryol w Giulia

14 października

44 wyświetlenia

Giulia

Giulia

0 recenzji
Brak doświadczenia
Samarinda
Pełny etat

Zapraszamy do pracy na stanowisku PROJEKTANT produkcji szwalnejJesteśmy producentem odzieży i bielizny domowej, firmą zajmującą się pracuje według nowych standardów na nowoczesnym sprzęcie !Miejsce pracy: s. OrlivshchynaZadania:Opracowywanie szkiców i modeli projektowych nowych kolekcji odzieży;< /li >Dobór tkanin, armatury i dodatków do modeli;Współpraca z technologami i projektantami w celu wdrożenia projektu do gotowego produktu;Udział w opracowywaniu koncepcji kolekcji uwzględniających z uwz

Zapraszamy do pracy na stanowisku PROJEKTANT produkcji szwalnej

Jesteśmy producentem odzieży i bielizny domowej, firmą zajmującą się pracuje według nowych standardów na nowoczesnym sprzęcie !

Miejsce pracy: s. Orlivshchyna

Zadania:

  • Opracowywanie szkiców i modeli projektowych nowych kolekcji odzieży;< /li >
  • Dobór tkanin, armatury i dodatków do modeli;
  • Współpraca z technologami i projektantami w celu wdrożenia projektu do gotowego produktu;
  • Udział w opracowywaniu koncepcji kolekcji uwzględniających z uwzględnieniem trendów mody ;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej do produkcji.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako projektant w branży odzieżowej (preferowane);
  • Znajomość aktualnych trendów w modzie i technologii produkcji odzieży;
  • Posiadanie programów do tworzenia szkiców i rysunki techniczne (Adobe Illustrator, CorelDRAW itp.));
  • Kreatywność, dbałość o szczegóły i zrozumienie procesu krawiectwa.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w tworzeniu unikalnych kolekcji;
  • Zniżki na produkty firmy;
  • Bezpłatna wysyłka na produkcję;
  • Zwrot kosztów podróży.

Z radością witamy nowych, utalentowanych pracowników nasza firma! Dołącz do naszego zespołu i pracuj w komfortowych warunkach z możliwością rozwoju zawodowego!

Samarinda
Pełny etat