Następna praca

Menedżer SMM w Remotemployees

14 жовтня

26 wyświetleń

Remotemployees

0 recenzji
Brak doświadczenia
Charków

O firmie: RemotEmployees łączy globalne firmy z marketingiem cyfrowym i talentami IT poprzez elastyczność, on-zapotrzebuj na outsourcing.Przegląd roli:Poszukujemy Menedżer SMM, aby zwiększyć obecność w mediach społecznościowych i zaangażować odbiorców na wielu platformach. Jeśli kierujesz się danymi i masz mnóstwo pomysłów, to zdalne stanowisko może być dla Ciebie idealne!Informacje dodatkowe: Angielski (B1+) jest niezbędny.Z czym będziesz pracować: Komunikacja, profile w mediach społecz

O firmie:
RemotEmployees łączy globalne firmy z marketingiem cyfrowym i talentami IT poprzez elastyczność, on-zapotrzebuj na outsourcing.

Przegląd roli:
Poszukujemy Menedżer SMM, aby zwiększyć obecność w mediach społecznościowych i zaangażować odbiorców na wielu platformach. Jeśli kierujesz się danymi i masz mnóstwo pomysłów, to zdalne stanowisko może być dla Ciebie idealne!

Informacje dodatkowe:

  • Angielski (B1+) jest niezbędny.

Z czym będziesz pracować:
 Komunikacja, profile w mediach społecznościowych, reklamy, dane, posty, Elementy wizualne

Kluczowe obowiązki:

  • Śledzenie wskaźników: Monitorowanie i analizowanie danych dotyczących wydajności w celu optymalizacji kampanii i strategii dotyczącej treści.
  • Zarządzaj komunikacją: nawiązuj kontakt z odbiorcami i obsługuj interakcje w mediach społecznościowych za pośrednictwem różnych kanałów.
  • Twórz posty: twórz atrakcyjne, dostosowane do potrzeb treści na platformy takie jak TikTok, Instagram i YouTube.
  • Uruchom reklamy: wdrażaj płatne kampanie reklamowe w reklamach na Facebooku i reklamach na Instagramie.
  • Zarządzaj profilami : Nadzoruj i aktualizuj profile, aby zachować spójność i atrakcyjność marki.
  • Edytuj elementy wizualne: Dostosuj obrazy i filmy, poprawiając kolory, przycinając i dodając nakładkę tekstową. li>

Zestaw narzędzi, z którymi będziesz pracować:
 ChatGPT, CapCut, InShot, Canva, TikTok, YouTube, Facebook, Facebook Ads, Instagram, Instagram Reklamy, Adobe Photoshop.

Dlaczego pokochasz pracę z nami:

  • Praca zdalna: Ciesz się swoboda pracy z dowolnego miejsca.
  • Pełny etat: 9:00–18:00 z godzinną przerwą na lunch.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie: Otrzymuj co dwa miesiące płatności z możliwością premii.
  • Globalna ekspozycja: Weź udział w międzynarodowych projektach i poszerz swoją wiedzę w mediach społecznościowych.
  • < li>Zespół współpracujący: Dołącz do wspierającego, kreatywnego zespołu, który zachęca do rozwoju i innowacji.

Wyślij nam swoje CV lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem telegramu @RemotEmployees_Inna. Nie możemy się doczekać wiadomości od Ciebie!

Charków