Zastępca kierownika działu innowacji i rozwoju w Consult Business Partner

5 września

36 wyświetleń

Consult Business Partner

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Firma działająca w branży produkcyjnej poszukuje doświadczonego i zmotywowanego specjalisty na stanowisko zastępcy szefa działu innowacji i rozwoju.  Głównym zadaniem stanowiska jest pomoc w realizacji inicjatyw strategicznych mających na celu rozwój innowacyjnych produktów oraz wprowadzenie najnowocześniejszych technologii w celu zwiększenia konkurencyjności firmy na rynku. p>Rozważamy kandydatów wyłącznie z kierunków inżynieria mechaniczna, lotnicza, wojskowaGłówne obowiązki:- Współpraca z kie

Firma działająca w branży produkcyjnej poszukuje doświadczonego i zmotywowanego specjalisty na stanowisko zastępcy szefa działu innowacji i rozwoju.

Głównym zadaniem stanowiska jest pomoc w realizacji inicjatyw strategicznych mających na celu rozwój innowacyjnych produktów oraz wprowadzenie najnowocześniejszych technologii w celu zwiększenia konkurencyjności firmy na rynku.

p>Rozważamy kandydatów wyłącznie z kierunków inżynieria mechaniczna, lotnicza, wojskowa

Główne obowiązki:

- Współpraca z kierownikiem działu przy opracowywaniu i wdrażać innowacyjną strategię rozwoju firmy.

- Organizacja i koordynacja procesów rozwoju nowych produktów, usług i rozwiązań.

- Analiza trendów rynkowych i wdrażanie najnowszych technologii rozwiązań.

- Nadzór autorski (pod nieobecność kierownika), zapewnienie i kontrola projektu, konstrukcji, udział w poborze próbek doświadczalnych, badania.

- Nadzór nad pracami technicznymi dokumentacja.

- Zarządzanie projektami na etapie badań, rozwoju i testów.

- Współpraca z innymi działami (marketing, produkcja, sprzedaż) w celu pomyślnej realizacji projektów.

- Zapewnienie terminowego przygotowania raportów i analiz dotyczących wyników realizowanych projektów innowacyjnych.

- Poszukiwanie nowych partnerstw i możliwości współpracy z instytucjami naukowymi, startupami i innymi firmami.

- Określenie kluczowych wskaźników efektywności (KPI) innowacyjnych projektów i ocena ich osiągnięcia.

Wymagania:

- Wyższe wykształcenie (najlepiej z zakresu inżynierii, informatyki, innowacji zarządczych lub dziedzin pokrewnych).

- Doświadczenie zawodowe w obszarze innowacji, rozwoju lub zarządzania projektami od co najmniej 3 lat.

- Znajomość nowoczesnych technologii, procesów działalności innowacyjnej i zarządzania projektami.

- Doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów na rynek.

- Wysokie umiejętności analityczne i umiejętność podejmowania strategicznych decyzji .

- Cechy przywódcze, umiejętność zarządzania zespołem i organizacji procesów pracy.

- Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i szybkiego dostosowywania się do zmian.

- Znajomość języka angielskiego na poziomie nie niższym niż Upper Intermediate.

Oferujemy:< /strong>

- Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników pracy.

- Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju kariery.

- Przyjazny zespół i wsparcie w realizacji pomysłów.

- Udział w innowacyjnych projektach o dużej skali.< /p>

- Komfortowe warunki pracy i pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne, imprezy firmowe itp.).

Kijów