Następna praca

Zastępca dyrektora finansowego w Caspit trade

22 października

13 wyświetleń

Caspit trade

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem i producentem granulowanych nawozów mineralnych i organiczno-mineralnych i poszukujemy wykwalifikowanego specjalisty na stanowisko zastępcydyrektora finansowego. Stanowisko zapewnia stabilną pracę w dynamicznej firmie z możliwością rozwoju zawodowego i rozwoju kariery.Warunki pracy:Rodzaj zatrudnienia: Zatrudnienie na stałe umowaHarmonogram pracy: Pełny etatMiejsce pracy: Biuro w centrum miasta Możliwości: Rozwój zawodowy i rozwój karieryPakiet socjalny: Negocjowa

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem i producentem granulowanych nawozów mineralnych i organiczno-mineralnych i poszukujemy wykwalifikowanego specjalisty na stanowisko zastępcydyrektora finansowego. Stanowisko zapewnia stabilną pracę w dynamicznej firmie z możliwością rozwoju zawodowego i rozwoju kariery.

Warunki pracy:

  • Rodzaj zatrudnienia: Zatrudnienie na stałe umowa
  • Harmonogram pracy: Pełny etat
  • Miejsce pracy: Biuro w centrum miasta
  • Możliwości: Rozwój zawodowy i rozwój kariery
  • Pakiet socjalny: Negocjowany indywidualnie

Główne obowiązki:

  • Analiza planowo-faktyczna budżetów projektów
  • Tworzenie i składanie miesięcznych sprawozdań finansowych
  • Kontrola należności i zobowiązań przez kontrahentów i projekty
  • Kontrola sald na rachunkach bankowych
  • Aktualizacja planu płatności i kontrola ich realizacji
  • Udział w uzgadnianiu umów i kontrola dokumentacji kontrahenta
  • Pomoc przy przygotowywaniu dokumentów do audytów
  • Udział w tworzeniu wewnętrznych dokumentów regulacyjnych
  • Realizacja pozostałych zadań menadżera

  • Wykształcenie: Wykształcenie wyższe (specjalność ekonomiczna lub finansowa)
  • Doświadczenie zawodowe: Od 1 roku na podobnym stanowisku (wymagane)< /li>
  • Księgowość wiedzy: Wymagane doświadczenie praktyczne
  • Umiejętność obsługi komputera: Bezpłatne korzystanie z pakietu MS Office (w szczególności programu Excel do tworzenia tabel zbiorczych i formuły)
  • < li>Znajomość programów: Doświadczenie z 1C (obowiązkowe)
  • Języki: Biegła znajomość języka ukraińskiego, znajomość języka angielskiego będzie być zaletą
  • < li>Cechy osobiste: Analityczny sposób myślenia, dbałość o szczegóły, odpowiedzialność, umiejętność planowania pracy

Kijów