Następna praca

Menedżer HR w VSHolding

8 października

20 wyświetleń

VSHolding

VSHolding

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Witam!Obecnie poszukujemy proaktywnego menedżera HR do naszego zespołu personalnego w Kijowie:)< p> Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć: Ponad 1 rok doświadczenia na stanowiskach HR- zrozumienie i doświadczenie w zakresie podstawowych procesów HR (onboarding, offboarding, przegląd wynagrodzeń) doświadczenie w prowadzeniu spotkań 1-1 i umiejętność analizy wyników- dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność negocjacji- myślenie analityczne i systemowe- wygodna praca z dużą ilością danych-

Witam!

Obecnie poszukujemy proaktywnego menedżera HR do naszego zespołu personalnego w Kijowie:)

< p> Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć:

Ponad 1 rok doświadczenia na stanowiskach HR

- zrozumienie i doświadczenie w zakresie podstawowych procesów HR (onboarding, offboarding, przegląd wynagrodzeń)

doświadczenie w prowadzeniu spotkań 1-1 i umiejętność analizy wyników

- dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność negocjacji

- myślenie analityczne i systemowe

- wygodna praca z dużą ilością danych

- umiejętność planowania i budowania procesów logicznych

Zadania:

- wsparcie istniejących procesów HR oraz aktywne zaangażowanie w rozwój i wdrażanie nowych

- konsultuje się z menadżerami i pomaga w rozwiązywaniu problemów z pracownikami

- wsparcie obiegu dokumentów dla pracowników, zarządzanie sprawami operacyjnymi HR

- pomoc w ustaleniu pracy zespołów i interakcji pomiędzy jednostkami

- wsparcie wysokiej jakości komunikacji wewnętrznej w firmie

- współpracuj z ZOHO People

- połączenie z wyszukiwaniem i zatrudnianiem pracowników w firmie

Byłby plus:

- doświadczenie w rekrutacji

- doświadczenie z HRMS i ATS

Oferujemy:

Terminowe i stabilne wynagrodzenie (chęć omówienia życzeń kandydatów)

- Hybrydowy harmonogram pracy (biuro\dom), pon.-pt. 9:00-18:00

17 dni roboczych płatnego urlopu

Świetny zespół ponad 50 osób

< span style="font-weight: 400; Font-style: normal; text-decoration: none">- Rozwój zawodowy i kariera, otwarta polityka korporacyjna, równowaga między życiem zawodowym a prywatnym

Kijów