Menedżer ds. monitorowania i oceny danych (ogłoszenie ponownie) / Menedżer operacyjny MEAL w Danish Refugee Council / Danska Rada u spravah bizhenciv v Ukrayini

18 września

31 wyświetlenie

Danish Refugee Council / Danska Rada u spravah bizhenciv v Ukrayini

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Duńska Rada ds. Uchodźców (DRK)to międzynarodowa organizacja pozarządowa, która promuje i wspiera długoterminowe rozwiązania problemów stojących przed uchodźcami i osobami wewnętrznie przesiedlonymi na całym świecie. DRB działa na Ukrainie od 2014 roku, DRB zatrudnia już na Ukrainie ponad 700 pracowników i w 2024 roku będzie nadal znacząco się rozwijać, m.in. szybkie reagowanie na sytuację nadzwyczajną w sektorach ochrony socjalnej, zapewnienia środków utrzymania, zapewnienia mieszkań i zestawów

Duńska Rada ds. Uchodźców (DRK)DRB działa na Ukrainie od 2014 roku, DRB zatrudnia już na Ukrainie ponad 700 pracowników i w 2024 roku będzie nadal znacząco się rozwijać, m.in. szybkie reagowanie na sytuację nadzwyczajną w sektorach ochrony socjalnej, zapewnienia środków utrzymania, zapewnienia mieszkań i zestawów nieżywnościowych, humanitarnego rozminowywania i budowania pokoju (humanitarne rozminowywanie), poprzez bezpośrednią interwencję i wsparcie osób upoważnionych i organizacji pozarządowych (NGO). DRB będzie w dalszym ciągu wdrażać swój pakiet długoterminowych rozwiązań, aby sprostać zmieniającym się okolicznościom.

DRB poszukuje obecnie wysoko wykwalifikowanego operatora M< /strong>Meal Operations Manager, który dołączy do zespołu w Kijowie.

O pracy

Menedżer operacyjny MEAL będzie współpracował z Menedżerem ds. monitorowania i oceny danych w celu nadzorowania codziennych operacji zespołu DRB MEAL. Menedżer Operacyjny będzie współpracował ze specjalistami i młodszymi specjalistami zespołu MEAL w celu wdrożenia działań MEAL zgodnie z minimalnymi standardami i planami projektu. Menedżer operacyjny będzie regularnie odwiedzał regiony działania DRB, aby upewnić się, że personel MEAL jest nadzorowany, przeszkolony i odpowiednio wspierany w swojej bieżącej pracy oraz że działanie MEAL spełnia odpowiednie standardy i wymagania darczyńców.

Kierownik operacyjny będzie miał obowiązki i obowiązki na terenie całego kraju i będzie zapewniał zgodność z procedurami i wytycznymi DRB. Oczekuje się, że kierownik operacyjny będzie dużo podróżował (około 50% swojego czasu) po regionach działania DRB, w tym Mikołajów, Dniepr, Charków, Czernihów, Sumy i ewentualnie inne w miarę zwiększania się zasięgu operacyjnego DRB.

< p style ="font-weight: 400;font-style: normal">Twoje główne obowiązki będą obejmować:

< p >Zarządzanie zespołem:

  • Odpowiada za zarządzanie personelem pracowników, którzy z reguły pracują w tym samym obszarze działalności.
  • Odpowiedzialny za terminową realizację ustalonych planów pracy i zadań postawionych przez przełożonego wyższego szczebla.
  • Zatrudniaj i zwalniaj pracowników oraz przeprowadzaj certyfikacje (pod ścisłym nadzorem kierownika wyższego szczebla).
  • Koordynuj codzienne działania członków zespołu monitorującego i oceniającego dane w miejscach oceny danych.

Zarządzanie jakością:

strong>

  • Odpowiedzialny za opracowywanie i wdrażanie planów zespołów monitorujących i oceniających dane w celu osiągnięcia wysoce skutecznych i opłacalnych strategii i działań programowych.
  • Bierz udział w spotkaniach rozpoczynających projekt, spotkaniach przeglądowych i spotkaniach zamykających, aby podkreślić elementy międzyprojektowe mające na celu powielanie najlepszych praktyk i zwiększanie synergii między projektami lub programami.
  • Współpraca z regionalnym zespołem ds. monitorowania i oceny danych w celu regularnej aktualizacji środków i wskaźników zgodnie z wewnętrznymi procedurami i wymogami dotyczącymi raportowania dawców.
  • Współpraca z Menedżerem ds. monitorowania i oceny danych w celu wdrożenia wyników zespołu ds. monitorowania i oceny danych, takich jak oceny bazowe i końcowe, oceny potrzeb itp., zgodnie z wymaganiami darczyńców i priorytetami programu DRB.

Monitorowanie i ocena danych programu:

  • Współpracuj z Menedżerem ds. monitorowania i oceny danych w celu opracowania i ciągłego aktualizowania strategii odpowiedzialności oraz zarządza wdrażaniem ogólnoprogramowych mechanizmów informacji zwrotnej i składania skarg.
  • Współpraca z Menedżerem ds. monitorowania i oceny danych, aby zapewnić, że członkowie zespołu DRB wspierają wszelkie wysiłki w zakresie odpowiedzialności, szczególnie wobec beneficjentów i zgodnie z międzynarodowymi standardami, aktywnie angażując społeczności beneficjentów jako równych partnerów w rozwój, monitorowanie i ocenę DRB projektowanie.
  • Zapewnianie wsparcia Menedżerowi ds. monitorowania i oceny danych w opracowywaniu systemów, narzędzi i szablonów, które usprawniają monitorowanie wyników i jakości programu, generują wysokiej jakości dowody dotyczące wyników programu oraz ułatwiają i zapewniają wykorzystanie danych do celów procesy decyzyjne.
  • Opracowuj ewaluacje i zarządzaj nimi zgodnie z polityką ewaluacji DRB, od opracowania TOR po doradzanie kierownictwu w sprawie zatwierdzenia raportu końcowego i rozpowszechnienia wyników ewaluacji.
  • Wspieraj Menedżera ds. monitorowania i oceny danych, Menedżerów programów, Menedżera programów i inne osoby w przedstawianiu kluczowych wniosków zespołowi kierowniczemu wyższego szczebla w celu dalszego rozwoju.

Rozwój potencjału:

  • W razie potrzeby zapewniaj terminowe i wysokiej jakości porady menedżerom programów i pracownikom;
  • We współpracy z Menedżerem ds. monitorowania i oceny danych opracuj plany rozwoju potencjału i wdrażaj je poprzez szkolenia, ciągłe wsparcie i nadzór.
  • Zarządzaj zespołem monitorowania i oceny danych, w tym urzędnikami regionalnymi i asystentami.
  • Aktywnie wspieraj i doradzaj w zakresie rekrutacji i szkoleń personelu monitorującego i ewaluującego dane oraz powiązanego personelu programu i projektu

Role podlegające temu stanowisku: Członkowie zespołu ds. monitorowania i oceny danych (profesjonaliści i młodsi specjaliści)

Ta rola podlega:Menedżerowi ds. monitorowania i oceny danych

O Tobie:

Aby odnieść sukces na tym stanowisku, oczekujemy, że będziesz mieć na poziomie co najmniej 3 lata doświadczenia technicznego w monitorowaniu i ocenie danych oraz zarządzaniu informacjami.

Ponadto oczekujemy, że będziesz mieć:

  • stopień licencjata w dziedzinie ekonomii rozwoju, statystyki, metod badawczych lub pokrewnej dziedziny.
  • Wcześniejsze doświadczenie w zarządzaniu personelem.
  • Umiejętność tworzenia i stosowania jakościowych i ilościowych metod monitorowania i analiza w planowaniu organizacyjnym.
  • Płynna znajomość języka angielskiego na poziomie profesjonalnym.

Wszystkie stanowiska w DRB wymagają od osób piastujących kluczowe kompetencje określone przez DRB:

  • Dąż do doskonałości: Skoncentruj się na osiąganiu wyników, zapewniając jednocześnie efektywność procesów.
  • Współpraca: angażowanie odpowiednich stron i zachęcanie ich do przekazywania informacji zwrotnych.
  • Inicjatywa: osobista kontrola sytuacji i przejmowanie inicjatywy przy jednoczesnej chęci wprowadzania innowacji.
  • Komunikacja: Umiejętność słuchania oraz mówienia skutecznie i szczerze.
  • Integralność: Przestrzeganie i promowanie najwyższych standardów etycznego i zawodowego postępowania w odniesieniu do wartości i Kodeksu postępowania DRB, w tym ochrony przed wykorzystywaniem seksualnym, przemocą i molestowaniem

Oferujemy:

  • Umowa: na czas nieokreślony po pomyślnym ukończeniu początkowego 3-miesięcznego okresu próbnego.
  • Poziom:F1 - zarządzanie
  • Miejsce obowiązków: Kijów
  • Data rozpoczęcia: jak najszybciej

Wynagrodzenia i warunki zgodne z Warunkami zatrudnienia personelu krajowego Duńskiej Rady ds. Uchodźców.

Proces aplikacji:

Wszyscy kandydaci muszą przesłać list motywacyjny i zaktualizowane CV (nie więcej niż cztery strony w języku angielskim).

Wnioski przesyłane drogą elektronicznąpocztą, nie będą brane pod uwagę.

Termin składania wniosków: 10 październik 2024

Kijów
Pełny etat