Inżynier ds. bezpieczeństwa cybernetycznego - Bezpieczeństwo IT i sieci - Firma motoryzacyjna w VALEO PRAHA

14 października

31 wyświetlenie

VALEO PRAHA

VALEO PRAHA

0 recenzji
Brak doświadczenia

Obecnie poszukujemy eksperta ds. operacji w zakresie cyberbezpieczeństwa IT, którego głównym zadaniem będzie być architektem, projektowaniem, monitorowaniem i reagowaniem w środowisku technologicznym w celu wykrywania, analizowania, śledzenia i łagodzenia skutków wewnętrznych i zagrożenia zewnętrzne, które mogą mieć wpływ na technologie IS/IT sprawdzania poprawności systemu.Główne zadania i działania:Kierownik IT i Tematy dotyczące bezpieczeństwa sieci dla łańcucha narzędzi do sprawdzania popraw

Obecnie poszukujemy eksperta ds. operacji w zakresie cyberbezpieczeństwa IT, którego głównym zadaniem będzie być architektem, projektowaniem, monitorowaniem i reagowaniem w środowisku technologicznym w celu wykrywania, analizowania, śledzenia i łagodzenia skutków wewnętrznych i zagrożenia zewnętrzne, które mogą mieć wpływ na technologie IS/IT sprawdzania poprawności systemu.

Główne zadania i działania:

  • Kierownik IT i Tematy dotyczące bezpieczeństwa sieci dla łańcucha narzędzi do sprawdzania poprawności systemu (Centrum Doskonałości) – szczególnie. Ekosystem Data4U
  • Przeprowadzanie oceny ryzyka cyberbezpieczeństwa dla potrzeb biznesowych, projektów i działań SysVal
  • Zapewnianie wsparcia w zakresie cyberbezpieczeństwa dla działalność badawczo-rozwojowa, działalność produkcyjna i działalność dostawców zgodnie ze standardami badawczo-rozwojowymi i IS
  • Kierowanie Inżynierią bezpieczeństwa w celu utrzymywania bezpieczeństwa środowisk walidacji systemów
  • Twórz i prowadź proaktywne monitorowanie i raportowanie dotyczące stanu punktów końcowych i systemu, stosowania poprawek, zgodności i innych wskaźników wydajności
  • Zarządzaj wykrywaniem luk w zabezpieczeniach, naprawą i obsługą incydentów w ramach zasobów sprawdzania poprawności systemu
  • Wspieraj narzędzia zarządzane przez CyberSec i egzekwowanie globalnych kontroli bezpieczeństwa
  • Zajmuj się codzienną operacją Cybersec platform zarządzania konfiguracją, w tym wdrażaniem aplikacji i dystrybucją ustawień
  • Pracuj jako punkt eskalacji pomiędzy różnymi zespołami w zakresie działań związanych z CyberSec, zarządzanie harmonogramem rozmów i eskalacjami incydentów
  • Diagnozowanie i badać unikalne i złożone incydenty i problemy związane z bezpieczeństwem IT
  • Tworzenie dokumentacji bezpieczeństwa cybernetycznego dotyczącego operacji związanych z bezpieczeństwem
  • Egzekwowanie standardów i zasad bezpieczeństwa IT
  • Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego i wsparcia użytkowników

Twój profil:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w obszarze cyberbezpieczeństwa i operacji związanych z bezpieczeństwem
  • Co najmniej < strong style="font-weight: 700">Licencjat w dziedzinie IS/IT lub cyberbezpieczeństwa
  • Znajomość ISO 2700x, ISO -21434, UNECE WP29 i TISAX
  • Zaawansowane  język angielski umiejętności komunikacji, zarówno w mowie, jak i piśmie
  • Ponad 3 lata doświadczenia w zarządzaniu Bezpieczeństwem sieci
  • Ponad 3 lata doświadczenia w  zarządzaniu incydentami i kryminalistyka
  • Ponad 3 lata doświadczenia z produktami IPS/IDS, AV i chroniącymi przed złośliwym oprogramowaniem, takimi jak McAfee, FireEye itp.
  • Ponad 3 lata doświadczenia w procedurach i procedurach reagowania na incydenty bezpieczeństwa
  • Ponad 3 lata doświadczenia w < strong style="font-weight: 700">najlepsze praktyki w zakresie bezpieczeństwa informacji
  • CISSP lub CISM to zaleta
  • Certyfikacja cyberbezpieczeństwa to mocna zaleta
  • < li>Doświadczenie w zakresie cyberbezpieczeństwa w środowisku przemysłowym i motoryzacyjnym oraz znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem