Kierownik Działu Usług Rozwoju Systemów Analityki Biznesowej w IDS Ukraine

14 października

28 wyświetleń

IDS Ukraine

IDS Ukraine

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

IDS Ukraina jest liderem ukraińskiego rynku wód mineralnych we wszystkich kategoriach. Firma posiada zrównoważony portfel popularnych wód mineralnych wydobywanych w ekologicznie czystych regionach Ukrainy i reprezentowanych na rynku pod markami „Morshinska”, „Myrgorodska”, „Alaska” i „Aqua Life”. Firma zatrudnia ponad 3000 pracowników, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Jesteśmy silnym i skutecznym zespołem, który ciągle się uczy i osiąga najlepsze wyniki. Naszym celem jest rozwijanie kul

IDS Ukraina jest liderem ukraińskiego rynku wód mineralnych we wszystkich kategoriach. Firma posiada zrównoważony portfel popularnych wód mineralnych wydobywanych w ekologicznie czystych regionach Ukrainy i reprezentowanych na rynku pod markami „Morshinska”, „Myrgorodska”, „Alaska” i „Aqua Life”.

Firma zatrudnia ponad 3000 pracowników, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Jesteśmy silnym i skutecznym zespołem, który ciągle się uczy i osiąga najlepsze wyniki. Naszym celem jest rozwijanie kultury spożywania naturalnych wód mineralnych oraz promowanie zdrowego stylu życia.

Ogłaszamy otwarcie Kierownika Działu Rozwoju Systemów Analityki Biznesowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne, preferowane w kierunku branży budowlanej systemy analityczne.
  • Doświadczenie w tworzeniu systemów analitycznych od 5 lat;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i zarządzaniu projektami;
  • Poziom znajomości języka angielskiego jest średni i wyżej;
  • li>
  • Podstawowa wiedza z zakresu podstawowych technologii informatycznych, technologii komunikacyjnych, systemów mobilnych i chmurowych, baz danych i systemów VI;
  • Znajomość technologii chmurowych. Preferowane MS Azure Synapse Analytics, Power BI, MS SQL;
  • Chęć i umiejętność organizacji pracy zespołu oraz odpowiedzialność za jej wyniki;
  • Zrozumienie zasad ITSM, ITIL , Agile, PM.< /li>

Obowiązki:

  • Organizacja, zarządzanie i kontrola pracy zespołu działu rozwój systemów analityki biznesowej;
  • Udział w selekcji nowych pracowników, organizacja i kontrola ich adaptacji; Zarządzanie rozwojem i utrzymaniem kompetencji rozwojowych.
  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu strategii rozwoju działu i całej firmy;
  • Opracowywanie i zatwierdzanie obowiązków funkcjonalnych pracowników działu, ustalenie stopnia ich odpowiedzialności;
  • Zarządzanie budżetem działu i relacjami z firmami zewnętrznymi;
  • Analiza wymagań biznesowych Klienta pod kątem budowania architektury raportowania analitycznego i systemów BI;
  • Projektowanie, dostosowywanie i optymalizacja kostek analitycznych i raportów systemów BI;
  • Optymalizacja procesów planowania i konsolidacja raportowania; Wsparcie procesów regulacyjnych tworzenia raportowania BI
  • Poszukiwanie i wykorzystanie najnowszych technologii w analityce biznesowej.

Oferujemy:

  • Rozwiązania cyfrowe /AI / BigData / przy dużych projektach, które powstaną tu i teraz, w którym możesz uczestniczyć już dziś!
  • oficjalne zatrudnienie i stabilne wynagrodzenie, ubezpieczenie zdrowotne;
  • odpowiednie zarządzanie, dbałość o pracowników i zgrany zespół;
  • biuro możliwości przestrzeń, ale także bardzo stylowe biuro z pięknym widokiem, salami konferencyjnymi HI-Tec i niemal nieograniczonym dostępem do asortymentu.
www.ids.ua

Poznaj nasze marki na oficjalnych stronach: www.morshynska.ua, www.mirgorodska .ua

ZAKRES WYNAGRODZEŃ, O KTÓRY APLIKUJESZ

Przesyłając swoje CV zgodnie z niniejszym ogłoszeniem o pracę, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w CV jako kandydata w celu obsadzenia wakatu, zgodnie z Ustawą Ukrainy „O ochronie danych osobowych Dane”.

strong>

Kijów