Następna praca

Konsultant wsparcia technicznego klienta w Kobak R.R., FOP

16 września

41 wyświetlenie

Kobak R.R., FOP

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

W związku z aktywnym poszerzaniem zespołu naszej agencji outsourcingowej, pilnie potrzebny jest kierownik wsparcia technicznego.Wymagania: • kompetentna komunikacja • dyscyplina • wywiązywanie się z obowiązków • biegła obsługa komputera i nowoczesnych aplikacji • czystośćGłówne obowiązki:< /p> • praca z użytkownikami firmy • zbieranie informacji o problemach technicznych od użytkowników • analizowanie i pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych • przekazywanie zgłoszeń do odpowiednich działó

W związku z aktywnym poszerzaniem zespołu naszej agencji outsourcingowej, pilnie potrzebny jest kierownik wsparcia technicznego.

Wymagania:
• kompetentna komunikacja
• dyscyplina
• wywiązywanie się z obowiązków
• biegła obsługa komputera i nowoczesnych aplikacji
• czystość

Główne obowiązki:< /p>

• praca z użytkownikami firmy
• zbieranie informacji o problemach technicznych od użytkowników
• analizowanie i pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych
• przekazywanie zgłoszeń do odpowiednich działów w celu rozwiązania problemów
• obsługa klienta

Warunki pracy:

• harmonogram 5/2 od 9:00 do 18:00
• stała stawka 30 000 UAH< br/>• lub stała stawka + %(KPI) + system premiowy (średnio pierwszy miesiąc od 45 000 UAH)
• możliwość płatności tygodniowo lub raz w miesiącu
• dogodna lokalizacja w centrum miasta
• wspaniały, przyjazny zespół
• Dodatkowe bonusy pieniężne lub równowartość nagrody.

Ilość miejsc ograniczona! Aby uzyskać szczegółowe informacje, zadzwoń lub prześlij opinię!

Kijów