Menedżer obsługi klienta, specjalista ds. rozwiązywania problemów w Atlas Recruiting

14 października

30 wyświetleń

Atlas Recruiting

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów

Oferujemy Ci pracę w logistyce, która skutecznie przetrwa wszystkie kryzysy. Bądź pewny przyszłości!Naszym klientem jest międzynarodowa firma świadcząca usługi logistyki transportowej na terenie USA. Firma stawia na zachodnie standardy warunków pracy. Jedną z zasad korporacyjnych nie jest pozyskiwanie specjalistów na stanowiska kierownicze z zewnątrz, ale ich rozwój wewnątrz firmy. Nasz klient pozycjonuje się jako firma postępowa i zrównoważona. I zapraszają do swojego zespołu osoby o tych samyc

Oferujemy Ci pracę w logistyce, która skutecznie przetrwa wszystkie kryzysy. Bądź pewny przyszłości!

Naszym klientem jest międzynarodowa firma świadcząca usługi logistyki transportowej na terenie USA. Firma stawia na zachodnie standardy warunków pracy. Jedną z zasad korporacyjnych nie jest pozyskiwanie specjalistów na stanowiska kierownicze z zewnątrz, ale ich rozwój wewnątrz firmy. Nasz klient pozycjonuje się jako firma postępowa i zrównoważona. I zapraszają do swojego zespołu osoby o tych samych wartościach.

Obowiązki:

  • Komunikacja przez telefon z anglojęzycznymi brokerami i kierowcami.
  • Odbieranie połączeń i rozwiązywanie problemów w dostawie towaru stosując kreatywne rozwiązania i cierpliwość.
  • Przetwarzanie e-maili i szybkie rozwiązywanie problemów z tym związanych.
  • Efektywna komunikacja pomiędzy wszystkimi stronami zaangażowanymi w proces rekrutacji.
  • Wymagania:

    • Poziom języka angielskiego B2.
    • Doskonałe umiejętności negocjacyjne z naciskiem na wyniki.
    • Umiejętność pracy w stresie i efektywnie wykonywać wiele zadań jednocześnie.
    • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem.
    • Wykazana chęć rozwoju zawodowego.

    Co oferujemy:

    • Godziny pracy: 15:00–1:00 (od poniedziałku do piątku).
    • Komfortowe środowisko biurowe.
    • Kompleksowe szkolenia w ramach naszego wewnętrznego programu korporacyjnego.
    • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.
    • Środowisko pracy wspierające i przyjazne dla środowiska.

    O Atlas Recruiting | Nasz Instagram < /a>|. Nasz Facebook

    Atlas Rekrutacja to firma rekrutacyjna przełamująca stereotypy dotyczące zatrudnienia. Selekcjonujemy personel do pracy w międzynarodowych firmach logistycznych w Europie i Stanach Zjednoczonych.

    Atlas rekrutacji «Cały świat możliwości kariery»

Lwów