Specjalista działu obsługi klienta (monitoring GPS) w Mikro Tronik Ukrayina, TOV

14 października

31 wyświetlenie

Mikro Tronik Ukrayina, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Specjalista w dziale obsługi klienta (monitoring GPS)Kluczowe zadania:< /strong>Wsparcie klientów B2B;Monitorowanie stanu serwerów monitoringu GPS (Wialon, Fort Monitor); li>Rozwiązywanie incydentów, awarii, problemów;Prowadzenie zdalnych szkoleń;Konsultowanie się z użytkownikami telefonicznie, praca z pocztą elektroniczną, nagrywanie zgłoszeń w systemie księgowym CRM; Oferujemy:oficjalne zatrudnieniekomunikacja mobilna w firmieprogresywny system motywacyjny: stawka + premia (uzależniona od ilo

Specjalista w dziale obsługi klienta (monitoring GPS)

Kluczowe zadania:< /strong>

  • Wsparcie klientów B2B;
  • Monitorowanie stanu serwerów monitoringu GPS (Wialon, Fort Monitor);
  • li>
  • Rozwiązywanie incydentów, awarii, problemów;
  • Prowadzenie zdalnych szkoleń;
  • Konsultowanie się z użytkownikami telefonicznie, praca z pocztą elektroniczną, nagrywanie zgłoszeń w systemie księgowym CRM;

Oferujemy:

  • oficjalne zatrudnienie
  • komunikacja mobilna w firmie
  • progresywny system motywacyjny: stawka + premia (uzależniona od ilości wykonanej pracy)
  • przyjazny i kreatywny zespół
  • biuro w pobliżu stacji metra . Holosijowska

Kijów