Następna praca

Menedżer obsługi klienta w Atlas Recruiting

9 października

11 wyświetleń

Atlas Recruiting

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów

Oferujemy Ci pracę w logistyce, która skutecznie przetrwa wszelkie kryzysy. Bądź pewny przyszłości!Naszym klientem jest międzynarodowa firma świadcząca usługi logistyki transportu na terenie USA. Firma stawia na zachodnie standardy warunków pracy. Jedną z zasad korporacyjnych nie jest przyciąganie specjalistów na stanowiska kierownicze z zewnątrz, ale ich rozwój wewnątrz firmy. Nasz klient pozycjonuje się jako firma postępowa i zrównoważona. I zapraszają do swojego zespołu osoby wyznające te sam

Oferujemy Ci pracę w logistyce, która skutecznie przetrwa wszelkie kryzysy. Bądź pewny przyszłości!

Naszym klientem jest międzynarodowa firma świadcząca usługi logistyki transportu na terenie USA. Firma stawia na zachodnie standardy warunków pracy. Jedną z zasad korporacyjnych nie jest przyciąganie specjalistów na stanowiska kierownicze z zewnątrz, ale ich rozwój wewnątrz firmy. Nasz klient pozycjonuje się jako firma postępowa i zrównoważona. I zapraszają do swojego zespołu osoby wyznające te same wartości.

Zadania:

  • Kontrola procesu wysyłki.
  • Komunikacja telefoniczna z anglojęzycznymi brokerami i kierowcami.
  • Terminowe przekazywanie informacji zwrotnej dla klienta.
  • Odbieranie telefonów i rozwiązywanie problemów w dostawie towaru przy zastosowaniu kreatywnych rozwiązań i cierpliwości.
  • Przetwarzanie e-maili i szybkie rozwiązywanie powiązanych problemów.
  • Kontrola systemu CRM.
  • Przetwarzanie i kontrola dokumentacji ładunku.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie Upper-Intermediate.
  • Elastyczne myślenie analityczne.
  • Umiejętność pracy w stresie i efektywnej wielozadaniowości.
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem.
  • Doświadczenia w zakresie konsekwentnego osiągania celów związanych z wydajnością i osobistej odpowiedzialności za własne wyniki.
  • Wykazana chęć rozwoju zawodowego.

Co oferujemy:

  • Godziny pracy: 15:00–1:00, 5/2.
  • Nowoczesne i komfortowe środowisko biurowe.
  • Kompleksowe szkolenia w ramach naszego wewnętrznego programu korporacyjnego.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Wspierające i przyjazne dla środowiska środowisko pracy.

W godzinach policyjnych będziesz mieć harmonogram hybrydowy: rozpoczęcie dnia pracy w biurze od 15:00 do 21:00, następnie od 22:00 do 1:00 w nocy – zdalnie.< /p>

O Atlas Rekrutacja| Nasz Instagram | Nasz Facebook

Atlas rekrutacyjny to firma rekrutacyjna przełamująca stereotypy dotyczące zatrudnienia. Selekcjonujemy osoby do pracy w międzynarodowych firmach logistycznych.

Atlas rekrutacja «Cały świat możliwości kariery»

Lwów