Następna praca

Konsultant ds. zaangażowania cyfrowego w FHI 360

9 października

10 wyświetleń

FHI 360

FHI 360

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Konsultant ds. zaangażowania cyfrowego na rzecz promowania profilaktyki i testowania wirusa HIV wśród kluczowych i priorytetowych populacji na Ukrainie< b style="font-weight: 700; Font-style: normal">Data terminu składania wniosków: 09 października 2024Przybliżona data wystawienia umowy o świadczenie usług: 1 listopada 2024< /strong>Praca zdalnaTło (Projekt< strong> Tło):  FHI 360 jest wiodącym partnerem technicznym firmy Pact w projekcie USAID na Ukrainie, skupiającym się na działaniach związan

Konsultant ds. zaangażowania cyfrowego na rzecz promowania profilaktyki i testowania wirusa HIV wśród kluczowych i priorytetowych populacji na Ukrainie

< b style="font-weight: 700; Font-style: normal">Data terminu składania wniosków: 09 października 2024

Przybliżona data wystawienia umowy o świadczenie usług: 1 listopada 2024< /strong>

Praca zdalna

Tło (Projekt< strong> Tło):

FHI 360 jest wiodącym partnerem technicznym firmy Pact w projekcie USAID na Ukrainie, skupiającym się na działaniach związanych z reagowaniem na HIV . Celem projektu jest wzmocnienie wysiłków Ukrainy na rzecz osiągnięcia kontroli epidemii wirusa HIV do 2030 r. poprzez poprawę profilaktyki, testowania i powiązania z programami opieki dla kluczowych i priorytetowych populacji.

 Rezultaty, kamienie milowe i terminy realizacji Daty:

Konsultant będzie odpowiedzialny za opracowanie i uruchomienie kampanii reklamowej platformy internetowej GoPoruch w celu promowania testów na obecność wirusa HIV i usług poradnictwa wśród kluczowych i priorytetowych populacji we Lwowie w Odessie , obwodów dniepropietrowskiego i kijowskiego oraz miasta Kijów. Obejmuje to tworzenie i zatwierdzanie materiałów reklamowych dla różnych grup regionalnych i grup wysokiego ryzyka, rozpoczęcie i monitorowanie kampanii przez 210 dni w obwodach lwowskim, odeskim, kijowskim i mieście Kijów oraz 150 dni w obwodzie dniepropietrowskim, przygotowanie raportów analitycznych i dostarczenie raportu końcowego na wynikach kampanii.

 Konsultant będzie zobowiązany dostarczyć następujące produkty:

  • Opracować dwa rodzaje materiałów reklamowych dla różnych kampanii. Pierwsza edycja skupi się na Europejskim Tygodniu Testowania na HIV, promując usługi testowania na obecność wirusa HIV i usługi doradcze dostępne na platformie GoPoruch, specjalnie dostosowane do obwodów odeskiego, lwowskiego i kijowskiego, a także miasta Kijów. Drugi zestaw materiałów zostanie stworzony zgodnie z wcześniej dostarczonym projektem CAHC Campaign Brief, mającym na celu promowanie internetowych usług testowania na obecność wirusa HIV w serwisie GoPoruch w Odessie, Lwowie, Dniepropietrowsku oraz obwodzie i mieście Kijowskim. Materiały te będą skierowane do co najmniej czterech priorytetowych populacji o podwyższonym ryzyku zakażenia wirusem HIV i zostaną wykorzystane w kampaniach reklamowych.
  • Wdrożenie i nadzór nad dwiema kampaniami reklamowymi: jedną z okazji Europejskiego Tygodnia Testowania na HIV i drugą promującą testowanie na HIV usługi dla kluczowych populacji najbardziej zagrożonych, poszukujących samopomocy w Internecie. Kampanie te zwiększą widoczność usług testowania na obecność wirusa HIV i usług doradczych dostępnych na platformie GoPoruch w mediach społecznościowych i platformach Google na minimum 210 dni, zapewniając efektywne umieszczanie reklam przez cały okres trwania kampanii.
  • Przygotuj szczegółowe raporty analityczne na temat skuteczności kampanii, w tym wskaźników zaangażowania, zachowań użytkowników i współczynników konwersji, wraz z praktycznymi spostrzeżeniami na potrzeby optymalizacji.
  • Dostarcz kompleksową analizęeport zawierający szczegółowe informacje na temat wyników kampanii, stojących przed nią wyzwań, wyciągniętych wniosków i rekomendacji.
  • Zapewnij stałe wsparcie eksperckie i techniczne zespołowi projektowemu CAHC i pięciu organizacjom pozarządowym zaangażowanym we wdrażanie GoPoruch w Odessie, Lwowie, Dniepropietrowsku, obwodzie kijowskim i mieście Kijowie , w tym zalecenia dotyczące poprawy widoczności w Internecie i strategii komunikacji.

Lokalizacja zadania

Praca zdalna: Konsultant będzie wykonywał swoje obowiązki zdalnie z Ukrainy.

Oczekiwany poziom wysiłku: 190 dni

Okres zaangażowania: < /strong>1 listopada 2024 r. – 30 września 2025 r.

Rodzaj umowy/ Тип договору  Umowa o świadczenie usług lokalnych

Wymagania obowiązkowe:

  1. Preferowany jest tytuł licencjata w dziedzinie marketingu, komunikacji, ekonomii, zarządzania lub pokrewnej dziedziny.
  2. Minimum 10 lat doświadczenia w marketingu lub rozwoju biznesu.
  3. Portfolio konsultanta z zrealizowanymi projektami promocji usług i towarów (najlepiej w sferze niekomercyjnej i zdrowia publicznego).
  4. Dobra znajomość języka angielskiego.
  5.  Pożądane:

    1. Doświadczenie w projektach mających na celu pożądane jest popularyzowanie testów na obecność wirusa HIV oraz współpraca z organizacjami pozarządowymi.
    2. Posiadanie odpowiednich certyfikatów z zakresu smm, marketingu produktów lub pokrewnych będzie dodatkowym atutem.

    Kryteria oceny

    FHI 360 oceni propozycje wnioskodawców spełniających obowiązkowe wymagania zgodnie z poniższymi kryteria:

    • Aplikacje niespełniające obowiązkowych kwalifikacji zostaną zdyskwalifikowane.
    • Stopień spełnienia kwalifikacji 1-4 (50%)
    • Rozmowa ustna w kraju (50%).

     Jak aplikować

    Aplikacje muszą być przygotowane w języku angielskim i dostarczone elektronicznie do godziny 23:59 czasu kijowskiego w dniu/do 16 października 2024 r. Prosimy o przesłanie e-maila z tematem „Wniosek o zatrudnienie konsultanta ds. zaangażowania cyfrowego w promowanie profilaktyki i testów na obecność wirusa HIV wśród kluczowych i priorytetowych populacji na Ukrainie” na adres [email protected]

    Lub złóż wniosek o publikację w witrynach takich jak , www.rabota.ua https://prostir.ua/ lub  https://gurt.org.ua/

    Poniżej znajdują się dokumenty wymagane do złożenia aplikacji:

    • Aktualne CV .
    • Proponowane opłaty za Doradztwo według stawki dziennej.

    Jeśli Twoja aplikacja zostanie pozytywnie rozpatrzona, na późniejszym etapie wymagane będą dodatkowe dokumenty. Może to obejmować dowód historii zatrudnienia, referencje zawodowe, kopię dokumentów potwierdzających wykształcenie, dokumenty identyfikacyjne, dokumentację potwierdzającą rejestrację jako przedsiębiorca prywatny z kodem działalności gospodarczej zgodnie z Klasyfikację Rodzajów Działalności Gospodarczej (КВЕД) oraz przeszłość kryminalną zaświadczenie wydane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

    Zastrzeżenia dotyczące FHI 360

    • FHI 360 może sprawdzić przeszłość lub zażądać zaświadczenia o niekaralności dla dowolnego wybranego Kandydaci na konsultantów
    • FHI 360 może anulować zaproszenie i nie przyznać nagrody.
    • FHI 360 może odrzucić dowolną lub wszystkie otrzymane odpowiedzi.
    • Wystawienie zaproszenia nie stanowi zobowiązania FHI 360 do przyznania nagrody.
    • FHI 360 zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji dowolnej oferty w przypadku nieprzestrzegania przez oferenta instrukcji zawartych w zaproszeniu.
    • li>
    • FHI 360 nie wynagrodzi żadnego oferenta za odpowiedź na zaproszenie
    • FHI 360 zastrzega sobie prawo do przyznania nagrody na podstawie wstępnej oceny ofert bez dalszej dyskusji.
    • FHI 360 może zdecydować o przyznaniu tylko części działań objętych zaproszeniem lub przyznać wiele nagród w oparciu o działania związane z zaproszeniem
    • FHI 360 zastrzega sobie prawo do odstąpienia od drobnych braków w propozycji, które można poprawić przed ustaleniem przyznania zamówienia w celu promowania konkurencji
    • Warunki dostawcy FHI 360 można znaleźć tutaj, a warunki korzystania z usług naszego konsultanta można znaleźć tutaj

Kijów