Następna praca

Menedżer ds. obsługi klienta w Vey Media, TOV

8 października

18 wyświetleń

Vey Media, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Vay Media to progresywna agencja reklamowa, która tworzy zapadające w pamięć kampanie reklamowe dla różnych marek. Poszukujemy Menedżera ds. obsługi klienta (nie zdalnego), który pomoże naszym klientom w pełni wykorzystać nasze usługi.Co oferujemy:Praktyczne doświadczenie: Rozwiń swoje umiejętności obsługi klienta.Wynagrodzenie: 40 000 UAH miesięcznie.System premiowy:Możliwość otrzymania dodatkowych premii.< li>Wygodna przestrzeń do pracy: Nowoczesne biuro z komfortowymi warunkami.Wydarzenia kor

Vay Media to progresywna agencja reklamowa, która tworzy zapadające w pamięć kampanie reklamowe dla różnych marek. Poszukujemy Menedżera ds. obsługi klienta (nie zdalnego), który pomoże naszym klientom w pełni wykorzystać nasze usługi.

Co oferujemy:

  • Praktyczne doświadczenie: Rozwiń swoje umiejętności obsługi klienta.
  • Wynagrodzenie: 40 000 UAH miesięcznie.
  • System premiowy:Możliwość otrzymania dodatkowych premii.
  • < li>Wygodna przestrzeń do pracy: Nowoczesne biuro z komfortowymi warunkami.
  • Wydarzenia korporacyjne: < /b> Udział w szkoleniach i seminariach.

Główne obowiązki linki :

  • Odbieranie i przetwarzanie zapytań od klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji.
  • < li>Doradzanie klientom dotyczące reklam produktów i usług.
  • Szybkie i skuteczne rozwiązywanie pytań i problemów klientów.
  • Prowadzenie rejestrów interakcji z klientami.
  • Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klienta .

Nasze wymagania:

  • Umiejętność pracy z komputerem i oprogramowaniem biurowym.
  • Chęć nauki i doskonalenia swoich umiejętności.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 i wyższym.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy z klientami.

Czekamy na Twoje CV i nie możemy się doczekać spotkania z Tobą w naszym zespole!

Kijów