Następna praca

Przedstawiciel obsługi klienta (język turecki) w SoftSvit

8 października

21 wyświetlenie

SoftSvit

SoftSvit

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Witajcie!  Jesteśmy firmą informatyczną SoftSvit. Nasz zespół opracowuje i wdraża produkty internetowe, ich projektowanie i rozwój, a także zapewnia pełne wsparcie serwisowe dla naszych klientów. My zawsze chętnie witamy w naszym zespole entuzjastów, którzy będą rozwijać i utrzymywać wysokie standardy jakości usług dla naszych klientów. Zwracamy uwagę na TwojeUmiejętności twarde:Posiadanie w języku pisanym tureckim na poziomie B2 i wyższym;Doświadczenie w czatach online/technologii. wsparcie (bę

Witajcie!

Jesteśmy firmą informatyczną SoftSvit. Nasz zespół opracowuje i wdraża produkty internetowe, ich projektowanie i rozwój, a także zapewnia pełne wsparcie serwisowe dla naszych klientów.

My zawsze chętnie witamy w naszym zespole entuzjastów, którzy będą rozwijać i utrzymywać wysokie standardy jakości usług dla naszych klientów.

Zwracamy uwagę na TwojeUmiejętności twarde:

  • Posiadanie w języku pisanym tureckim na poziomie B2 i wyższym;
  • Doświadczenie w czatach online/technologii. wsparcie (będzie zaletą);
  • Kompetentna i szybka konstrukcja zdań bez utraty jakości korespondencji;
  • Prędkość pisania nie mniejsza niż 160 znaków/min;
  • Zaawansowany użytkownik komputera PC, mile widziane umiejętności administracyjne (Windows);

Również dla nas ważneMiękki - umiejętności:

  • Wielozadaniowość, elastyczność;
  • < li style="font-weight: 400">Zarządzanie czasem;
  • Tolerancja, szacunek, altruizm;

Twoje codzienne zadania będą następujące:

  • Wsparcie użytkownika w trybie czatu przychodzącego;
  • Identyfikacja powodu kontaktu klienta;< li style="font-weight: 400">Analiza problemów pojawiających się u użytkownika i poszukiwanie rozwiązań problemu;
  • Komunikacja z innymi działami firmy i generowanie raportów dla odpowiednich działów;

Oferujemy:

  • Harmonogram: 12-godzinne zmiany: (2 dni/2 weekendy/2 noce/2 weekendy );
  • Płatne szkolenia korporacyjne i staże;
  • Praca urzędowa, płatny urlop i szpital;
  • kursy języka angielskiego;

Jeśli czujesz, że pasujesz, wyślij swoje CV jak najszybciej i poznajmy się!
Pozdrawiamy, zespół SoftSvit!

Kijów