Przedstawiciel Obsługi Klienta z językiem francuskim i angielskim (Home Office) w ResultsCX

Opublikowano ponad 30 dni temu

49 wyświetleń

ResultsCX

ResultsCX

0 recenzji
Brak doświadczenia

За нас W ResultsCX zachęcamy naszych pracowników, aby „oczekiwali więcej”, docierali dalej i wykorzystywać swój indywidualny potencjał. Jako lider w branży call center obsługi klienta, współpracujemy z Fortune 500 firm zapewniających klientom wyjątkowe doświadczenia na całym świecie. Chcemy powiększać nasze zespoły o osoby, które są gotowe na rzuć wyzwanie i podziel się naszą pasją i zaangażowaniem. Jeśli jesteś zainteresowany możliwością dokonania zmian w szybkim tempie środowisko, firm

За нас

W ResultsCX zachęcamy naszych pracowników, aby „oczekiwali więcej”, docierali dalej i wykorzystywać swój indywidualny potencjał. Jako lider w branży call center obsługi klienta, współpracujemy z Fortune 500 firm zapewniających klientom wyjątkowe doświadczenia na całym świecie. Chcemy powiększać nasze zespoły o osoby, które są gotowe na rzuć wyzwanie i podziel się naszą pasją i zaangażowaniem. Jeśli jesteś zainteresowany możliwością dokonania zmian w szybkim tempie środowisko, firmy The Results Companies mogą być właśnie dla Ciebie!

Отговорности

● Reprezentuj ResultsCX i naszego Klienta na najwyższym poziomie świadczenie wysokiej jakości usług obsługi klienta przez telefon, czat i e-mail;
● Obsługa przychodzących zamówień sprzedaży głosowej (przetwarzanie zamówień, upselling, porównania), zapytania dotyczące obsługi klienta (bilingowanie, śledzenie, szczegóły opisu itp.).
● Osiągnięcie dużej satysfakcji klienta, koncentrując się na potrzeb klientów, oferując najlepsze możliwe rozwiązania.

Изисквания и необходими умения

● Bardzo dobry poziom języka francuskiego i angielskiego - minimum B2-C1 poziom ;
● Świetne umiejętności komunikacyjne;
● Motywacja, pragmatyczne i przyjazne podejście;
● Dobrze rozwinięte umiejętności orientacji na klienta;
● Chęć uczenia się i rozwoju;
● Mile widziane doświadczenie w handlu detalicznym lub call center.

Ние Ви предлагаме

● Wysoce konkurencyjny pakiet wynagrodzeń;
● Szkolenia wstępne i ustawiczne;
|Środowisko wielonarodowe;
● Możliwość pracy z domu.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.