Menedżer treści (ze znajomością WordPressa) w SELLERLOGIC GmbH

4 września

35 wyświetleń

SELLERLOGIC GmbH

0 recenzji
Brak doświadczenia

4 września 2024 r Menedżer treści (ze znajomością WordPressa) віддалено Wymagania: < li> Podstawowa znajomość WordPressa. Podstawowa wiedza na temat SEO i UX. Dobre umiejętności komunikacyjne. Dbałość o szczegóły. Autonomia. Obowiązki: Opracowywanie i edycja treści witryny internetowej (tekst, obrazy, filmy). Wspieraj i aktualizuj istniejące treści z uwzględnieniem SEO i UX. Współpracuj z projektantami i programistami, aby zoptymalizować interfejs. Zachowaj spójny styl treści w

4 września 2024 r

Menedżer treści (ze znajomością WordPressa)

віддалено

Wymagania:

    < li> Podstawowa znajomość WordPressa.
  • Podstawowa wiedza na temat SEO i UX.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Dbałość o szczegóły.
  • Autonomia.

Obowiązki:

  • Opracowywanie i edycja treści witryny internetowej (tekst, obrazy, filmy).
  • Wspieraj i aktualizuj istniejące treści z uwzględnieniem SEO i UX.
  • Współpracuj z projektantami i programistami, aby zoptymalizować interfejs.
  • Zachowaj spójny styl treści w całej witrynie.
  • Użyj wtyczek WordPress, aby zwiększyć funkcjonalność.
  • Aktualizuj treść zgodnie z harmonogramem publikacji.
  • Twórz treści zorientowane na SEO.
  • Codzienna współpraca z zespołami ds. marketingu, projektowania i rozwoju w zakresie planowania treści i udoskonalania projektów wizualnych.
  • Nadzoruj procesy tworzenia, edytowania i publikacji treści.
  • Zarządzaj zadaniami w Asanie dla zespołu ds. treści i w Jira dla zespołu programistów WordPress.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie z WordPressem i edytorem bloków Gutenberga.
  • Doświadczenie z Asaną i Jirą.

Oferujemy:

  • Pracę zdalną w przyjaznym zespole
  • Stały dzień pracy
  • Umowa bezpośrednia z firmą z Niemiec
  • Regularna płatność kontraktowa w EUR w pierwszych dniach miesiąca.
  • Płatny 4-tygodniowy urlop
  • Możliwość rozwoju.

O SellerLogic
Zadaniem SellerLogic jest opracowywanie nowych, inteligentnych i przyszłościowych rozwiązań dla rozwijającego się rynku e-commerce. Inspirujemy branżę naszymi narzędziami: obecne portfolio obejmuje SellerLogic Repricer i SellerLogic Lost & Found – dwa dynamiczne rozwiązania, które można połączyć z kontem sprzedawcy Amazon za pomocą zaledwie kilku kliknięć i automatycznie zapewnić większą sprzedaż i zaoszczędzić więcej czasu. Zdaniem t3n oba narzędzia są gwarantem sukcesu rynkowego sprzedawców na Amazonie. Możesz zostać częścią naszego zespołu i pomóc nam w dalszym rozwoju oraz tworzeniu nowych, przyszłościowych rozwiązań e-commerce dla sprzedawców internetowych.

Nasze główne biuro znajduje się w Dusseldorfie. Mamy też zespół zdalnych programistów z różnych krajów. Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację.